Osman K. Teşekkür Mesajı

Firma yetkilisi tuğba hanıma teşekkürlerimi sunarım.

Beko Müşteriden Habersiz İşlem Yapıyor.

Osman K. |

Yaklaşık 7 ay önce Diyarbakır ceylan AVM Beko mağazasından Beko bm3003 bulaşık makinesi aldım. Aldığım günden beri bütün mutfak eşyalarımı matlaştırdı tortulu ve lekeli yıkadı. Servis kasım ayında geldi şunu bunu kullanın dedi kullandık fayda etmedi. 1 hafta önce servisi yine çağırdık kendileri yıkadılar sonuç değişmedi 2 saat kadar uğraştılar fotoğraflarla kirli mat ve tortulu yıkadığını tabletlerine raporladılar. Bize makinenin motorsal sıkıntısının olmadığını sistem hatası olduğunu ve değişim talep etmemiz gerektiğini kendilerininde değişim gerektiğini ileteceklerini söylediler. Sonrasında 2-3 gün sonra arandım. Tekrar yıkayacağız dediler bende beni sürekli masrafa sokmayın elektrik su tüketiyor rapor elinizde neden tekrar yıkıyorsunuz dedim. Müteakip olarak bana bilgi vermeden beni kandırarak değişime uygun değil diye benden habersiz değişim talebini kapatmışlar ve ilgilenmiyorlar.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yıkama Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman K.
  14 Mart
  23:23

  Firma yetkilisi tuğba hanıma tşklerimi sunarım

 • Osman K.
  13 Mart
  17:17

  Firma yetkilisi tuğba hanıma teşekkürlerimi sunarım.

 • Osman K.
  09 Mart
  22:14

  Genel müdürlükten tuğba hanima ilgisi alakası ve müşteri memnuniyetine vermiş olduğu önem sebebiyle teşekkürlerimi sunarım. Kendisi sorunumuzu dikkate aldı inceledi ve sonuca ulaştırdı Beko firmasının değerli personeli tuğba hanima tekrar teşekkürler.

 • 07 Mart
  12:19

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.

  Beko A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.beko.com.tr