Doğan T. Teşekkür Mesajı

Müşteri Temsilcim Tuğba hanıma' a çok teşekkür ediyorum...

Beko Marka Buzdolabımın İç Duvarı Çatladı.

Doğan T. |

Yaklaşık 10 yıl evvel aldığım Beko marka buzdolabımın karşı iç duvarı bir çok yerinden çatladı. Servise gittiğimde bir neden bulamadılar. Kasa değişecek dediler oda yani neredeyse buzdolabının tamamı fiyatına. Birçok firma gövde garantisi verirken, Beko gibi ciddi firma bu hatayı nasıl yapar anlamadım. Tüm kullandığım beyaz eşyalarım Beko. Anne evimden bilirim 25 yıllık buzdolabımız hala taş gibi duruyor. Buzdolabım 10 yıllık olmasına rağmen ilk günkü gibi bakımlı ve tertemiz duruyor fakat iç duvarındaki çatlaklar iyice büyümeye ve pas lekeleri çıkartmaya başladı. Beko gibi büyük bir firmadan buzdolabımı değiştirmesini talep ediyorum fanatik bir Beko kullanıcısı olarak.

Etiketler :

Kalite-Deformasyon Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Doğan T.
  06 Ağustos
  09:50

  Müşteri Temsilcim Tuğba hanıma' a çok teşekkür ediyorum...

 • Doğan T.
  06 Ağustos
  09:41

  Müşteri hizmetlerinden Tuğba Hanım'a göstermiş olduğu ilgi ve sunmuş olduğu çözüm önerilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Beko firmasına yakışır çözüm önerilerini tarafıma sunarak gerekli ve yapılması ihtimal çözüm yollarını sunmuştur tarafıma... Tuğba Hanım harika bir insansınız...

 • Doğan T.
  29 Mayıs
  22:02

  Kısa zamanda geri dönüş yapıldı. Problem hakkında yapılabilecek anlatıldı, çözüm önerileri sunuldu. Özellikle Tuğba hanım çok ilgili ve nazik biri, tuğba hanıma çok teşekkür ediyorum.

 • Doğan T.
  29 Mayıs
  17:49

  Beko müşteri hizmetlerinden Tuğba hanıma teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Gayet çözümsel ve nazik bir insan kendileri. Gerekli çalışmaları yaparak sorunuma en makul çözümleri tarafıma ileterek ve servisleri yönlendirerek çare bulmaya çalıştı.

 • 29 Mayıs
  09:58

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.

  Beko A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.beko.com.tr