Hüseyin G. Teşekkür Mesajı

Benimle irtibata geçen genel müdürlük personeline servisine anlatamadığım şikayetimi anlayarak bana yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim

Beko Koku Problemi.

Hüseyin G. |

5+2 yıl garantili Beko Nofrost buzdolabım 2010 yılında aldığımızdan beri içine her ne koyulursa koyulsun bozuyor gelen servisçi arkadaş müşteri her zaman haklıdır kuralını bilmediği için laubali bir tavırla konuştuğu için 4440888'e bildirdim aynı servisten başka bir arkadaş geldi bir cihaz bırakıp gitti.

3 gün sonra güç bela geldi dolabın soğutmasında bir sorun yok dedi ben koku şikayetim olduğunu soğutmada birşey olmadığını söylediğim halde çay posası meşe kömürü gibi tavsiyelerde bulunup gitti. İstersem mahkemeye başvurabileceğimi söyledi. Yerli bir ürün olarak Beko'yu evime soktuğum ve eşime dostuma tavsiye ettiğim için çok pişmanım.

Etiketler :

Koku Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin G.
  16 Haziran
  11:33

  Benimle irtibata geçen genel müdürlük personeline servisine anlatamadığım şikayetimi anlayarak bana yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim

 • 15 Mayıs
  14:36

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.

  Özel Müşteri Danışmanınız Didem Yörükoğlu
  Beko A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.beko.com.tr