Haluk E. Teşekkür Mesajı

Beni arayarak mağduriyetimi gideren Hanımefendiye çok teşekkür ediyorum.

Beko Klima Sesi Problemi!

Haluk E. |

2012 yılında evime Beko 7675 inverter Klima aldım fakat klimanın dış ünitesi çok ses yapıyor servisinize kurulum sırasında ilettim bu böyle sesli mi çalışacak evet abi normal dediler, klima çalışırken dış ünitenin sesinden rahatsız olup kapatmak zorunda kalıyoruz. Geçenlerde eve ikinci bir klima aldım başka bir marka ve çalışıp çalışmadığı belli bile değil Bende Beko' yu büyük Kurumsal bir Firma olarak sandığım için müşteri memnuniyeti bakımından dış ünitenin kontrol edilip değişmesini talep ettim, fakat Beko'dan aranıp ürünün garanti kapsamı dışında olduğundan 25 TL servis ücreti ve eğer değişmesi gereken bir şey olursa da bana fatura edileceğini söylediler. Beko bu mu?

Etiketler :

Gürültü

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Haluk E.
  26 Aralık
  19:05

  Hanımefendi çok teşekkürler ilgi alakanıza

 • Haluk E.
  26 Aralık
  19:04

  Beni arayarak mağduriyetimi gideren Hanımefendiye çok teşekkür ediyorum.

 • Haluk E.
  17 Kasım
  12:01

  Servis dışında irtibat kuran olmadı o da zaten servis ücreti dayatmasından başka bir şey söylemedi, gelirsek servis ücreti alırız. Ne para göz bir firmaymissiniz. Belki takılan dış ünite iç ünitenin değil farklı takılmış. Siemens 5 yıl sonra bile ürününe sahip çıkıp garanti dışı parça değişip para almıyor siz ağzını parayla açıp kapatiyorsunuz. Bir daha Beko Arçelik markalarını evime sokmayacagim.

 • 27 Ekim
  16:45

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Beko A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.beko.com.tr