04 Ağustos 2015

Beko İzmir Karabağlar Yetkili Servis Sorunu.

İsmine markasına güvenerek gittiğim Beko bayisinden sürgülü bir aspiratör aldım satıcı bana aspiratörü satarken yerle ilgili mesafeyle ilgili herhangi bir soru sormadı ve satışı kapattı. Daha sonra evime servis geldiğinde mesafenin yetersiz geldiğini söyleyerek ve mesafeyi set üstü ocak var olarak ölçen servis elemanı cihazımı montajını sağlamadı.

Ürünü takmayacağını ve ben bu ürünü 7 TL taşıdığını ve buraya boşu boşuna geldiğini dile getirerek tavır ve sitem ederek ürünümün üzerinden seri numarasını söküp gitti. Beko ürünü 7 TL'ye taşıyıp taşımadığı beni ilgilendirmiyor eğer böyle bir kural varsa bu bilgi güvenliği açısından firmada saklı kalması gerekiyor. Beko marka olmadığını anladım.

Mert 717 Okunma

Cevaplar

 • Mert 11 Aralık 2015

  Beko tarafından hiçbir özür bile gelmedi hayatımda gördüğüm en kötü marka bilginize.

 • Mert 04 Ağustos 2015

  Beko tercik etmeyin insanları kandırıyorlar.

 • Mert 04 Ağustos 2015

  Beni Beko yetkililerindende arayan temsilciler bekonun tekrar nasıl kötü alınmaz kullanılmaz ürün olduklarını dile getirdiler çünkü her farklı araryan temsilci birbirinden habersiz duyarsız ve bekonun adına yakısmayan temsilciler olduğunu göstermiş oldular. Bir temsilci önce evinize gelip teşhis yapılması gerekiyor derken diğeri ise firmamızda böyle bir kural olmadığını belirtti. Bu durumda bekoya nasıl güvenmeli kurumsal bir firma bunu düzenliyemiyorsa tüketicinin suçu nedir. Serviste 7 TL'ye hamballık İddaa etmekte bu da cabası.

 • Beko Temsilcisi04 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Beko A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.beko.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön