Beko İzmir Karabağlar Yetkili Servis Sorunu.

Mert A. |

İsmine markasına güvenerek gittiğim Beko bayisinden sürgülü bir aspiratör aldım satıcı bana aspiratörü satarken yerle ilgili mesafeyle ilgili herhangi bir soru sormadı ve satışı kapattı. Daha sonra evime servis geldiğinde mesafenin yetersiz geldiğini söyleyerek ve mesafeyi set üstü ocak var olarak ölçen servis elemanı cihazımı montajını sağlamadı.

Ürünü takmayacağını ve ben bu ürünü 7 TL taşıdığını ve buraya boşu boşuna geldiğini dile getirerek tavır ve sitem ederek ürünümün üzerinden seri numarasını söküp gitti. Beko ürünü 7 TL'ye taşıyıp taşımadığı beni ilgilendirmiyor eğer böyle bir kural varsa bu bilgi güvenliği açısından firmada saklı kalması gerekiyor. Beko marka olmadığını anladım.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mert A.
  11 Aralık
  15:17

  Beko tarafından hiçbir özür bile gelmedi hayatımda gördüğüm en kötü marka bilginize.

 • Mert A.
  04 Ağustos
  16:51

  Beko tercik etmeyin insanları kandırıyorlar.

 • Mert A.
  04 Ağustos
  15:33

  Beni Beko yetkililerindende arayan temsilciler bekonun tekrar nasıl kötü alınmaz kullanılmaz ürün olduklarını dile getirdiler çünkü her farklı araryan temsilci birbirinden habersiz duyarsız ve bekonun adına yakısmayan temsilciler olduğunu göstermiş oldular. Bir temsilci önce evinize gelip teşhis yapılması gerekiyor derken diğeri ise firmamızda böyle bir kural olmadığını belirtti. Bu durumda bekoya nasıl güvenmeli kurumsal bir firma bunu düzenliyemiyorsa tüketicinin suçu nedir. Serviste 7 TL'ye hamballık İddaa etmekte bu da cabası.

 • 04 Ağustos
  12:16

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Beko A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.beko.com.tr