Hasan Hüseyin A. Teşekkür Mesajı

Teşekkür ederim. Ayrıca bölge teknisyenine. Yetkili servisdeki çalışanlarında bu kadar bilgili ve anlayışlı olmasını tavsiye ederim.

Beko İlgisizlik.

Hasan Hüseyin A. |

Beko'dan dünyadan parasını verip almış olduğum kurutmalı çamaşır makinem Antalya Doğu Garajı yetkili servisi tarafından 1 ay içerisinde 3 defa servis gelmesi ve 2 defa servise gitmesine rağmen hala çözüm üretilememiştir. Bugün servisi aradığımda müşteri hizmetlerine bakan arkadaş cihazın teslim edileceğini arızanın görülmediğini söyledi. Bende yetkili arkadaşla ya da teknik ekiple görüşmek istedim yaşadığım sıkıntıları söylemek için. Arkadaşların yerinde olmadığını iletti bende bana ulaşmalarını söyledim fakat onların bizi arayamayacağını onların bize cep numaralarını vermelerinin yasak olduğunu söyledi. Yardımcı olamayacaklarını iletti. Ben ısrarla görüşme talebinde bulundum maalesef dediler. Madem arıza görülemedi neden her serviste parça değişimi yapılıyor. Bu kadar yetkisiz alakasız bir servis görmedim. Ve ayrıca evimde bütün beyaz eşyalarım Beko olmasına rağmen artık pişmanım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan Hüseyin A.
  01 Ağustos
  13:03

  Teşekkür ederim. Ayrıca bölge teknisyenine. Yetkili servisdeki çalışanlarında bu kadar bilgili ve anlayışlı olmasını tavsiye ederim.

 • Hasan Hüseyin A.
  24 Temmuz
  14:52

  Şikayetim üzerine Beko bölge teknisyeni, benimle irtibata geçerek sorunumu dinledi. Ve sorunun daha önce servisin motor değişimi yaparken kabloya zarar verdiği ortaya çıktı. Yetkililere soruyorum benim ısrarla arıza var dememe rağmen bana kafa tutarcasına beni dinlemeden arıza yok dediler. Bu nasıl bir yetkili servisliktir. Biz bir de bunlara guvenip cihaz teslim ediyoruz. Beko bunu nasıl açıklayacak

 • 19 Temmuz
  10:07

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.

  Beko A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.beko.com.tr