Murat Ş. Teşekkür Mesajı

Müşteri temsilcim Tuğba Hanım a çok teşekkür ederim, bana çok yardımcı oldu.

Beko İlgisizlik!

Murat Ş. |

Media Markt'ta Kağıthane şubesinden 18/05/2015 tarihinde almış olduğum, su sebili 6 ay yada 7 ay olmadan suya kötü bir tat karıştırmaya başladı. Çağrı merkezinizi aradım durumu anlattım servis yönlendirdiler, 40 TL temizleme ücreti istediler, vermek istemedim ve tekrar çağrı merkezini arayarak durumdan rahatsız olduğumu söyledim, arkadaşlar bana dönüş yaparak müşteri memnuniyet yaptılar, ücret alınmadı. Su sebili tekrardan eve geldi, 6 saat sonra çalıştırdık ama bir değişiklik yoktu, 2. defa alındı ama temizlik için geldi suyun tadı aynı bu sefer yosun kokusu vermeye başladı, 3 defa aradığımda ise kimse dönüş yapmadı, sebebini bilmek istiyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Ş.
  03 Mart
  14:55

  Müşteri temsilcim tuğba hanım teşekkürederim ilgilendiği için başarının yolu müşteri memnuniyetinden geçer bu ilgi ve alakayı eksik etmeyin saygılarımla

 • Murat Ş.
  15 Ocak
  11:26

  Müşteri temsilcim Tuğba Hanım a çok teşekkür ederim, bana çok yardımcı oldu.

 • Murat Ş.
  14 Ocak
  12:16

  Müşteri temsilcim aradı ve çok iyi ilgilendi benimle sorunum çözeceğini söyledi. Şimdiden çok teşekkür ederim saygılarımla.

 • 14 Ocak
  10:42

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr