Beko Hediye Ürünümü Vermedi!

Cengiz Y. |

05/12/2013 günü aldığım ürün bedellerinin toplamı olan 2.250 lirayı kredi kartımdan çektirdim. Beko bayisi Kampanya nedeniyle Hediye Tablet kazandığımı söyledi. Yazar kasa fişimde de Tablet kazandığım belirtilmektedir. Bu güne kadar Tabletimi alamadım. Bayii ürünün teslim tarihini veremiyor.

Durumu 12.01.2014 tarihinde telefonla müşteri hizmetlerine ilettim. En kısa zamanda size döneceğiz dediler. Hala arayan yok. Beko elinde yeterli ürün yokken böyle bir kampanyayı neden yapar? Kampanyanın biteli kaç gün oldu hala planlama yapamadılar mı? Bizi arayarak şu tarihte ürününüz teslim edeceğiz demeleri gerekmez mi? Taksitler ertelenmiyor ama tabletlerin teslimi erteleniyor.

Etiketler :

Kampanya Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cengiz Y.
  22 Ocak
  15:53

  12.01.2014 tarihinden bu zamana kadar tarafıma mail veya telefon yoluyla geri dönüş yapılmamıştır, hangi işlemin başlatıldığı ve tabletimin ne zaman verileceği konusunda bilgi verilmemiştir.Her tüketici şikayetinde herkese verilen standart cevap yollanmıştır.BEKO gibi ciddi bir kurumun böyle bir sorun karşısında duyarsız kalmasına şaşırmaktayım ve biran önce sorunumun giderilmesini istiyorum.

 • 16 Ocak
  13:24

  İlginiz için teşekkür ediyoruz

  Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır.

  BEKO HİZMET MERKEZİ
  444 0 888
  www.beko.com.tr