24 Ağustos 2013

Beko Garanti Kapsamında Değişim!

Beko'dan aldığım buzdolabının ek garanti süresi ile 7 yıldır ve ne tesadüftür ki garanti süresi 5 gün sonra bitiyor . Yine arızalandı, her sene mutlaka bir kaç parçasını değiştirirler. En az 3 kere termostatı değişti motoru değişti alt fanı değişti damlalık dedikleri bir şeyi değiştirdiler. Şimdi ki arızada ana gövde de gaz kaçağı olduğunu dolabın komple yenilenmesi gerektiğini söylüyorlar.

Ellerinde 7 yıl önceki ürün olmadığında 900TL(gövde parası farkı) vererek muadil bir ürünle değiştireceklermiş. Marka tip model belirtmek yok zaten yeni bir dolap kaç para ki . Gövde parası 900TL olsun bu tamamıyla Tüketici aldatma , bende yetkili mercilere ulaşıp hakkımı aramayı düşünüyorum.

Altan 1.044 Okunma

Cevaplar

 • Altan 04 Eylül 2013

  4 Eylul 2013 BEKO firmasının herhangi bir işlem başlattığı yok 2satır yazı yazmış o kadar, bu marka alacaklar bir kere daha düşünsün ben BEKO yu garanti şartları yüzünden tercih etmiştim yanılmışım. Fiyat düşümüne hiç gitmiyorlar .

 • Altan 28 Ağustos 2013

  sikayetvar.com Firma değerlendirmemi istediler Üretilen bir çözüm yok ki,sadece burdaki yazdıklarımla kaldık BEKO marka ürün alacak olan arkadaşlar bir kere daha düşünsün, Garantisine güvenerek almıştım. Keşke garantisi olmasada hiç araızalnmasa ürünün sürekli arızasından zaten (-)puan aldı TŞK.

 • Altan 26 Ağustos 2013

  Her şikayete verilen klasik cevap, önemli olan çözüm üretilmesi, benim aldığım ürün 1.550TL yeni verecekleri ürün liste fiyatı 2400TL(internette 1.950) kaba taslak hesapla %25lerde iskonta olduğunu düşünsek fabrika çıkışı 1.450TL dedir. üstüne para istemek ne demek? bire bir değişim bile kurtaracakken para talebi. Burda benim aklıma düşen Dolabın Fabrika Maliyeti 900TL ve bunun tamamını tüketiciye yüklüyorlar ve Garantiden değişim yapıp müşteri memuniyeti yapıyorlar. BEKO marka alacak arkadaşlar bunu gözden geçirsin ona göre kararını versin olumlu bir uygula yaşanırsa seve seve burda onu da paylaşırım sizlerle markanın kalitesi müşteri memnuniyeti ile gerçekleşir TŞK

 • Beko Temsilcisi26 Ağustos 2013

  İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. BEKO HİZMET MERKEZİ 444 14 04 www.beko.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön