06 Aralık 2013

Beko Çamaşır Makinesi Yıkamıyor!

Annemlerin birkaç sene önce evlerine aldıkları Beko çamaşır makinesi çamaşırları yıkayamıyor. İlk önce yanlış ürün kullanımından kaynaklanıyor zannederek sürekli deterjan değiştirip yıkama sıcaklığıyla ve diğer değişkenlerle oynadık, fakat makinede güya yıkanmış çamaşırları bir de tekrar biz yıkıyoruz. Ne anladım çamaşır makinesinin konforundan.

Güvenilir marka seçip bir ton para verip bu kadar mağdur olmak çok can sıkıcı. Annemler ne yapacaklarını bilmediklerinden kaç senedir bu mağduriyetin içindeler. Son modellerden olan bir çamaşır makinesinin çamaşır yıkayamıyor olması kadar saçma bir durum olmasa gerek. Benim 20 senelik 2. el makinem bile mükemmel performans gösteriyor.

Berçem 362 Okunma

Cevaplar

  • Berçem 08 Aralık 2013

    başlattığınız işlemle evime gelen teknik servis, çamaşır makinesini kullanmayı bilmediğimizi, lekelerin çıkması için 90 derecede yıkama yapmamız gerektiğini, daha olmadı deterjanımızı bir daha değiştirmemiz gerektiğini söyledi. aynı deterjanı başka makinede çok çok düşük sıcaklıklarda kullanıp olması gereken sonucu alıyorken neden bu makinede uzun programda 90 derecede yıkayıp hem enerji israfına hem çevre kirliliğine sebebiyet verip hem de giysilerimin renklerini soldurup ömürlerini kısaltayım? şimdi yardımcı mı olmuş oldunuz?

  • Beko Temsilcisi06 Aralık 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. BEKO HİZMET MERKEZİ 444 0 888 www.beko.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön