23 Mayıs 2016

Beko Çamaşır Kurutma Makinemden Patlama Sesleri Geliyor.

Beko'dan 5 yıl önce aldığım çamaşır kurutma makinem için bundan 2 ay kadar önce Kars servislerinden biri arayıp bir parça takılması gerektiğini söyledi. Ben de Bursa iline taşındığımı söyledim. Telefondaki bayan adresimi alıp Bursa'daki servisin beni arayacağını söyledi. Ancak cihazım da hiçbir sorun yoktu. Bu 2 ay içinde cihazı birkaç kere daha kullandım. 5 yıldır hiç sorun yoktu. Ancak az önce makine çalışırken patlama sesi geldi.

Hemen elektrik bağlantısını kestim. Bir kaç kere daha patlama sesi geldi. Kablo yanığı kokusu yayılınca ne olur ne olmaz diye makine içindeki çamaşırı boşalttım. Çağrı merkezini aradım. Arkadaş oldukça ilgiyle yaklaşıp kaydımı acil kodla oluşturdu.

Ancak ben eve olmasam cihaz çalışmaya devam edip yangın çıkarsa ne olacaktı? Değişmesi gerektiği söylenen parça mı bu sorunuma sebep oldu? Yarın servis gelince şikayet altına detayları yazarım.

Hüseyin 6.168 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin'in Teşekkür Mesajı27 Mayıs 2016

    Öznur hanım takip etti. Kendisine teşekkür ediyorum.

  • Hüseyin 23 Mayıs 2016

    Şikayetten 24 saat bile geçmeden Öznur hanım aradı. Cihazımin model kodunu bir iki özelliğinden tahmin edebilmesinden tutun da, değişmesi planlanan parçanin içerigine kadar sattıkları ürünlere ait bu kadar teknik bilgisi olan sayılı müşteri temsilcilerinden. Benim sorunum değişecek parçadan kaynaklı değilmiş. Ar-ge sonucu daha az elektrik tüketimi ile ilgili bir parçaymış. Garantisi bitmiş ürünüm için bile tasarruf çabasında olan bekoyu tüm ev eşyalarımda seçtiğim için tercihimin isabetini bir kez daha gördüm. Makinemin patlama sesi ile ilgili ise servis yarın gelince detayları paylaşacağım.

  • Beko Temsilcisi23 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Beko A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.beko.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön

Giriş Yap