21 Mayıs 2013

Beko Buzdolabımın Sorunu Çözülmüyor!

Türk malı ve bildik bir marka olması sebebiyle evimde genelde Beko marka ürünler bulunmaktadır. Beko'dan almış olduğum Buzdolabı garanti süresinin hemen bitmesini müteakip arızalandı. Sürekli olarak iç kısmında su akıtıyor, verimi düştüğü için içerideki yiyecekler bozuluyordu.

Servis gelip kontrol ettiğinde resistansının bozulduğunu söyleyip ücreti karşılığında değiştirdiler. Bir süre düzgün çalışan buzdolabım maalesef son 2-3 yıl içerisinde tam 5 kez aynı arızayı verdi.

Gelen servis görevlileri sürekli rezistansı değiştirdiler ve birçoğunda yine ücret ödedim.Son olarak 2 ay önce gelip parçayı değiştirmişlerdi ama maalesef yine aynı arıza tekrarladı.Karar verdim artık asla Beko kullanmayacağım.

Celal 141 Okunma

Cevaplar

  • Celal21 Mayıs 2013

    ilk adım olarak: BEKO sorunumu bugüne kadar çözmediği için buraya şikayet olarak yazdım. şimdi ilk fırsatta Buzdolabını boş bir araziye götürüp üzerine benzin dökerek yakacağım (Elbette çevreye zarar vermemek ve yetkililerden izin almak kaydıyla) resimleri facebook'ta yayınlarım.

  • Beko Temsilcisi21 Mayıs 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. BEKO HİZMET MERKEZİ 444 14 04 www.beko.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön