15 Mayıs 2013

Beko Buzdolabım Su Akıtıyor!

Beko No Frost Buzdolabımın 5. senesi bitmek üzere ve alt bölümün kapağını her açtığımda tavandaki bölmeden su akmaya başladı. Tavana şöyle bir dokundum ve içerisinde hala su bulunduğunu fark ettim. Sanırım belirli bir yaştan sonra makine duygusallaşıyor zira ayrılık zamanının yaklaştığını ima ediyor.

İzzet 2.540 Okunma

Cevaplar

  • İzzet 15 Mayıs 2013

    Beko yetkilileri tarafından bugün arandım. Durumu onlarada izah ettim. İlgilenip aradıkları için ayrıca teşekkür ederim. Ancak sonuç olarak mesele çözüme kavuşmadı. Bence beko yetkilileri bilerek buzdolaplarını hatalı ürettiklerini kabul etmeliler. İnternette bir çok kişinin başına aynı durum gelmiş durumda. Belli bir yıldan sonra buzdolabı hata veriyor ve yeniden buzdolabı almak zorunda bırakılıyoruz. Bu durum ise araştırmalarıma göre sadece beko ve arçelik markalarında var. Giden buzdolabı zaten gitti. Yeni bir buzdolabı almak şart oldu. Çünkü bu işin tamiride olmuyor. Oradanda servise para ödeyip duruyorsunuz. Yeni bir buzdolabı bakmaya başladım. Ancak alacağım buzdolabı kesinlikle beko veya arçelik olmayacak.

  • Beko Temsilcisi15 Mayıs 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. BEKO HİZMET MERKEZİ 444 14 04 www.beko.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön