Tc Atilla S. Teşekkür Mesajı

Beni ariyan müşteri temsilcisi arkadasa çok teşekkür ederim. Urunlerinin arkasında durdugunu gosterdiler parça parası almayip sadece iscilik ücreti ile onarim yaptılar. teşekkür ederim

Beko Buzdolabı Tekrar Eden Sorun.

Tc Atilla S. |

2012 senesinde Beko'dan aldığım bulaşık ve buzdolabı bozuldu. Bundan 4-5 ay önce ilk önce bulaşık makinesi bozuldu servis geldi "garantisi bitmiş" dedi. 120 TL parça değişimi ve işçilik parası alıp makineyi tamir edip gittiler. Dün (30.07.2016) buzdolabı bozuldu, teknik servis geldi "motor arızası" dedi. 380 TL fiyat çıkardı mecburen yapın dedik. Şikayetçiyim koskoca dünya markası Beko ürünleri böyle 3-4 sene içinde bozulacaksa ne gerek var satın alıp uğraşmaya. Buzdolabının içinde 4 gün önce toplu alışveriş yapmıştım buzluk bölümünde 3 kg et, 1 kg kıyma, 1 kg köfte balıklar. Haşlanmış kuru bakliyatlar, kova tavuklar vs. Alt tarafta peynirler, sucuk, sosis ne varsa bozuldu. Kurtarmaya çalıştıklarımı aldım ama en az 300 liralık zaiyat var bunu kim karşılayacak. Giden erzaklara mı acıyayım yoksa vereceğim parça parasına mı suçlu kim?

Etiketler :

Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tc Atilla S.
  02 Ağustos
  11:06

  Beni ariyan müşteri temsilcisi arkadasa çok teşekkür ederim. Urunlerinin arkasında durdugunu gosterdiler parça parası almayip sadece iscilik ücreti ile onarim yaptılar. teşekkür ederim

 • 02 Ağustos
  09:29

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Beko A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.beko.com.tr