Beko Buzdolabı Arızası, 1,5 Yıldır Çözüm Üretemeyen Teknik Servis!

Adem İ. |

01.06.2013 tarihinde Durgunlar Ticaret Sanatoryumdan aldığımız bk 9621 ney kodlu Beko marka buzdolabı ile ilgili şikayet talebini içerir. Buzdolabıyla ilgili 3-4 ay sonrasında meyve sebze bölümünde poşetlerde aşırı nemlenme (terleme), kısa sürede çürüme, üst raflarda ise 3-5 günlük yiyeceklerin alt tarafı don üst tarafı küf şeklini almış şekilde bozulmasına istinaden servis ile defalarca irtibata geçildi.

Çözümsüz kalınarak 2 yılı tükettik. En son arıza ile ilgili farklı bir teknik ekip kart arızası demiş. Biz buzdolabının değişmesi şeklindeki talebimizi 03.06.2015 tarihli müşteri hizmetleri ile görüşmemizde bildirdik. Çözümün istediğimiz şekilde olumlu olmasını bekliyoruz.

Etiketler :

Soğutma Problemi Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem İ.
  06 Temmuz
  15:34

  Müşteri ilişkilerine ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Artık lütfen beni aramayın. Biz size dönüş yapacağız ilerleyen zamanda, gözlemlerimiz devam ediyor.

 • Adem İ.
  10 Haziran
  11:08

  Şikayetim sitede yayınlanır yayınlanmaz müşteri hizmetlerinden irtibata geçildi. Ve teknik ekip kart arızası için 1-2 gün sonra geldiler. Maalesef sorunumuzun çözüldüğünü söylemem mümkün değil. Yine aynı sorun devam ediyor. Hızlı bir şekilde iletişime geçip çözüm üretmeye çalışan müşteri hizmetleri sorumlusuna teşekkür ediyorum. Fakat bu kadar sık ve gereksiz yere arandığımız için rahatsız olduğumu bildirmek isterim. Değişim talebimizin işleme konması için bir engel kalmadı diye düşünüyorum.

 • 03 Haziran
  12:18

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Beko A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.beko.com.tr