16 Eylül 2015

Beko Aynı Sorun Ama Çözüm Yok!

Yaklaşık 2 ay önce arızalanan buzdolabı 15 er gün aralıklarla yetkili servisi gitmesine rağmen herhangi bir çözüm üretilememiştir. Buzdolabı her defasında gerekli ölçümlerin yapıldığı söylenerek teslim edilmesine rağmen evde çalıştırıldığında problemin çözülmediği görülmüştür.

Maalesef bu döngü 3 defa tekrar etmiştir ve yine aynı durumla karşı karşıya kaldığımız için bu şekilde de devam edeceği görülmektedir. Ölçümler yapıldı dolap çalışıyor diye teslim ediliyor fakat nasıl bir ölçüm ise serviste yapılan ölçümle evde yapılan ölçüm birbirini tutmamaktadır. Servisten kalıcı çözüm istiyoruz, şayet yapamıyorsanız oyalamanın gereği yok ürünü yenisiyle değiştirin de insanları mağdur etmeyin.

Murat 268 Okunma

Cevaplar

  • Murat 21 Eylül 2015

    2 aydır arızalı dolap ve hala müşteriyi çözümmnun eden bir çözüm yok. Sadece şikayet dinleniyor ama kesin çözüm yokyok. Dolap için değişim talep etmemize rağmen maalesef herhangi bir geri dönüş yapılmamıştır. Bu arızalı dolabı artık istemiyorum.

  • Beko Temsilcisi16 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Beko A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.beko.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön