Rukiye E. Teşekkür Mesajı

Şikayetim var sitesinden yayınladığım sorunum için üretici firmanın ilgisinden memnnun kaldık sorunumuz hemen aynı günde halledildi. Teşekkürler.

Beko Ayıplı Ürün Satıyor.

Rukiye E. |

Yaklaşık 4 ay önce Gebze -Piranlar mağazasından çeyizim için almış olduğumuz çamaşır makinasının su borusu dün akşam hiç çalıştırılmadan patlamıştır. Düğünümüzün tarihi 11 Ekim olduğu için son hazırlıkları tamamlamak için eve gittiğimizde durumu fark ettik. Yeni evimizin tüm yeni eşyaları, halılar, salondaki koltuk takımları ıslanmış ve parkeler kabarmıştı. Makine hiç çalıştırılmadan su borusu nasıl patlayabilir? Şikayetçiyim Beko ayıplı ürün satıyor. Mağduriyetimin bir an önce giderilmesini talep ediyorum!

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Su Girişi-Tahliye-Su Akıtma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rukiye E.
  30 Eylül
  20:47

  Şikayetim var sitesinden yayınladığım sorunum için üretici firmanın ilgisinden memnnun kaldık sorunumuz hemen aynı günde halledildi. Teşekkürler.

 • Rukiye E.
  30 Eylül
  20:45

  Üretici firma şikayetimiz üzerine hemen genel servis elemanlarını yönlendirdi aynı günde sorunlarımız sonuçlandı ilginiz için teşekkür ederim.

 • 22 Eylül
  09:52

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Beko A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.beko.com.tr