20 Ocak 2014

Beğendik'in Müşteri Servisine Binemedik.

Bugün Nevşehir Beğendik'e alışverişe gittik. Fakat her ne hikmetse saat 15:00 müşteri servisiniz bize fiş sordu ve servise bizi almadı. 20 TL'nin altında almıyormuş. Başka zaman alıyorsunuz yalvarıyorsunuz millet bizden alışveriş yapsın diye ne oluyorda siz insanları düşük düşürecek hareketlerde bulunuyorsunuz.

Ayrıca daha iyi niyetli servis şoförünüz yokmuydu da bu tip insanları koyuyorsunuz servislere. Ayrıca kardeşim sizin ne hakkınız varda o kadar insanın yanında bizi rezil ediyorsunuz. Ben size ne kadarlık alışveriş yaptığı ne aldığı göstermeye mecburmuyum.
Paramızla rezil etmeye ne hakkınız var arkadaş bizi. Beğendik marketler zincirinden şikayetçiyim.

Süleyman 890 Okunma

Cevaplar

  • Beğendik Temsilcisi06 Mart 2017

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz hususlar ivedilikle incelenecek ve gerekli düzenlemeler yapılacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Beğendik Mağ. İşl. Tic. A.Ş. hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için web sitemizdeki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla. Beğendik Müşteri Hizmetleri Departmanı

  • Süleyman 24 Ocak 2014

    HALA CEVAP VERECEKLER

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön