30 Mayıs 2014

Beğendik Personel Davranışı

29/04/2014 tarihinde hacı kılıç cami arkasındaki Beğendik mağazasından 450 TL'lik alış veriş yapmak istedim. Fakat oradaki personele alış veriş yapıyım parasını vereyim 2 saat sonra alacağım burada kalsın dedim keşke demez olaydım. Adam olmaz burada kalamaz al götür daha neler diyerek çok büyük bir tepki gösterdi.


Buranın yönetici yokmu dedim yok dedi. O zaman bende alışveriş yapmıyorum dedim sen bilirsin diyerek gönderdi. Çok kaliteli vede ucuz mal satan bir firmada bunlar nasıl oluyor çok zoruma gitti bir daha Beğendik mi alışveriş yapmak mı allah korusun.

Yusuf 2.235 Okunma

Cevaplar

  • Beğendik Temsilcisi06 Mart 2017

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz hususlar ivedilikle incelenecek ve gerekli düzenlemeler yapılacaktır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz. Beğendik Mağ. İşl. Tic. A.Ş. hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için web sitemizdeki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla. Beğendik Müşteri Hizmetleri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön