Beğendik Temizlik Malzemesi...

Süleyman A. |

25.02.2016 tarihli Yenidoğan marketinizden finish bulaşık detarjanına baktım indirimi varmış. Aşağı yukarı 10 civarında vardı. Elimde ağırlık olmasın diye evimin oradaki market olan anayurt marketinden almak istedim, orada indirim olan finish bulaşık deterjanı kalmamış ilk önce gittiğim marketi aradı ama dün gelmiş dedi bana ben ise 10-15 dakika önce geldiğimi söyledim, beni pek kale almadılar. Sizin müşteri memnuniyetiniz bu mu bir daha alışveriş yapmayacağım.

Etiketler :

Ürün Olmaması-Çeşit Azlığı Kampanya-İndirim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Süleyman A.
  07 Haziran
  09:55

  Sizleri şikayette etsek aynı değişen bir şeyler olmuyor bu markette ne gazete alabiliyoruz ne de sigara kuruyemiş reyonu kalite olur diye bekliyoruz ama nafile tersine bayatlamış mallar satıyorsunuz. Fiyat konusuna gelince indirim diye fiyatı yukarı çekip aynı fiyata satıyorsunuz indirim yaptık diye bu mu sizin hizmet anlayışınız

 • 26 Mart
  08:00

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. Ürün tedarik sürecimizde yaşanan aksaklıktan dolayı özür diler, bahsekonu problemin tekrar yaşanmaması için gerekli düzenlemelerin yapılacağını belirtmek isteriz.

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Beğendik Mağ. İşl. Tic. A.Ş. hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla.