12 Şubat 2014

Bedavacim.com Firma Servis Raporlu Hasarlı Ürün İadesini Almıyor!

Sipariş Kodu BED21011T6882

SİPARİŞ TARİHİ:21 Ocak 2014 17:58

Yukarıda sipariş numarası ve tarihi bulunan Samsung bulaşık makinesini Bedavacim.com sitesinden aldım. Ürün Aras Kargo ile tarafıma teslim edildi. Ürünü annemler kargodan teslim almışlar. Kurulum için servis çağırıldı ve sıfır kutuda orijinal ambalajında ürün servis tarafından açıldı.

Ürünün hasarlı olduğu servis tarafından rapor edildi ve tutanak tutuldu. Ürünü iade etmek için siteyi aradım beyaz eşya sorumlusu erdem bey ile konuştum. E** bey ürün iadesini alamayacaklarını söyledi. Servis raporlu ürün iadesi olmasına rağmen ürün iadesini firma almıyor.

Ali 860 Okunma

Cevaplar

  • Ali17 Şubat 2014

    Ürün sıfır ve orjinal ambalajında olması sebebiyle kargodan kaynaklanan tüm sıkıntılar kargo firmasına ait olup, ürün satıcı firmanın müşteriye sağlam bir şekilde ulaştırana kadar ürün satıcı firma garantisindedir. Servis işleminin başlatılabilmesi için ürünün orjinal ambalajının açılmamış olması gerekmektedir. Kargodan ürünü teslim alırken ürün nasıl kontrol edilebilirse kontrol edilmiş, servis çağırılıp kurulum işlemi başladığında ürünün hasarlı olduğu tespit edilip rapor tutulmuştur. Kendi anlaşmalı kargonuz ile olan bu mesele müşteriyi bağlamaz. Ben mağduriyetimin giderilmesini, ürünün iadesini ve paramın kredi kartıma iadesini istiyorum.

  • Bedavacim.com Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz , Konu ile ilgili olarak ilk günden itibaren sizler ile irtibatta olup konuyu yakınen takip etmekteyiz.Sizlerde bilirsiniz ki kargo firmaları ile ilgili olan nakliye durumlarında ürün teslimatlarında ürünü kontrol ederek almak alıcıya ait olan bir durumdur.Daha sonra oluşacak olmsuz durumlarda ise yetkili servis raporu tabiki bağlayıcı bir etken olup , servisin tutmuş olduğu rapor ile nakliye firmalarına başvurabilir ve hakkınızı arayabilirsiniz. Sizler bu işleyişte sürecin uzun olmaması adına bizler sizin yerinize nakliye firması ile irtibatta olup süreç ile ilgili yakınen takibini yapmaktayız.Konu ile ilgili olarak nakliye firmasından cevap beklemekteyiz.Çünkü bizler ürünlerimizi depomuzdan teslim ederken orijinal ambalajında hasarsız kapalı kutu ve faturası ile birlikte kameralar eşliğinde nakliye firmasına teslim ettiğimizden dolayı oluşmuş olan bu olumsuz durum zaten nakliye firmasından (aras kargo) kaynaklanmaktadır. En kısa sürede bu durumun olumlu sonuçlanacağı ve sizlerin aras kargodan kaynaklanan bu mağduriyetinizin giderileceği düşüncesindeyiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön