Bedavacim.com Olmayan Ürünü Sattı.

Hayri B. |

3.7.2014 tarihinde Bedavacim.com'dan mikro müzik seti satın aldım (1-3 gün içinde kargoya verileceği belirtilmişti). Ancak 8.7.2014 tarihinde hala "bekleme sürecinde" olarak belirtiliyor. Bize ulaşın, bölümündeki maillerime cevap alamadım ve ürünün neden gönderilmediğine dair tek satır açıklama yapılmadı.

Bedavacim.com'a güç bela telefonla ulaştığımda "ilgili firmanın ürünü üretmediği, yaklaşık bir hafta sonra belki net cevap vereceklerini" belirttiler. En son yaptığım kontrolde ürünün hala satışta olduğunu belirledim ve bunu söylediğimde "ürün satışta değil" diye beni yalancı çıkarttılar. Umuyorum ürün ve kargo ücreti iade konusunda zorluk çıkartmazlar.

Etiketler :

Web İçerik Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hayri B.
  24 Temmuz
  10:57

  Henüz tarafıma bilgi verilmedi, burada yazdıklarının da doğru ve samimi olduğunu sanmıyorum, bankadan kart hesap özetini inceledim ürünün ücret iadesi gerçekleşmemiş gözüküyor. Umarım en azından ücret iadesini yaparlar, firmadan tek beklentim o...

 • 23 Temmuz
  13:49

  Değerli Müşterimiz, ürün kampanyadan dolayı stoklarımızda tükenmiştir. hergün depomuzdan binlerce ürün sevkiyatı yapılmaktadır. 3 iş günü dediğimiz müşterilerimize dahi aynı gün kargoya yetiştirmek için kurumsal depomuz yoğun bi çaba göstermektedir. Sizin isteğinizle iade işlemi yapılmıştır paranız iade olmuştur bilginize sunarız

  saygılarımızla

 • Hayri B.
  14 Temmuz
  17:09

  Tahmin ettiğim gibi iade sürecinde de sorun var; \"1-2 gün içinde iade\" demişlerdi, hala ürünün ücret iadesi gerçekleşmedi.