27 Ocak 2014

Bedavacim.com Kapıya Teslimat Yapmıyor.

23.01.2014'te Bedavacim.com'dan satın aldığım LG marka kurutmalı çamaşır makinesi, bugün(4 gün sonra) Aras kargo ile evime değil, apartmanın girişine bırakılarak mağdur edildim. Hamile olduğumu ve çalıştığımı söylememe rağmen yetkili servisi arayın onlar taşımak zorunda dediler. LG yetkili servisi böyle bir zorunlulukları olmadığını, apartmandan çıkartırken makineye bir şey olursa sorumluluk alamayacaklarını söylediler.

Bedavacım.com yetkililerini aradığımda maalesef bizde böyle, kargocular apartman girişine bırakıyorlar, yoldan birini çevirip yardım isteyin dediler. Ben bu halde makineyle birlikte apartmanda nöbet tutmak zorundayım?

Seda 970 Okunma

Cevaplar

  • Seda 30 Ocak 2014

    Sorun Aras Kargodan üç adamın apartman kapısına kadar gelip, bir de beni kandırarak yetkili servisin üst kata taşımakta sorumluluğu olduğu ve gün içinde gelecekleri yalanını üçünün de 10 basamak daha çıkartmadan hamile halimle düşürdükleri durumun yanında; Ayrıca Bedavacım.com yetkililerince uygulamada bunun böyle olduğunu, yoldan birini çevirmem konusunda verdikleri pervasız cevapları ve ilgisizlikleridir. Her firma kendinden sorumlu olmalı ve birbirleriyle olan sözleşmeleri müşteri lehine düzenlenmelidir.

  • Bedavacim.com Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli müşterimiz ; Ürünün teslim süresi siparişinizden 3 iş günü sonrası olup tarafınıza teslimatı aras kargo firması ile sağlanmıştır. Aras kargo genel müdürlüğü ile bu şikeyetiniz paylaşılacaktır.Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön