11 Eylül 2014

Bedaş Sebepsiz Elektrik Kesme!

7150*** abone no ile henüz iki aylık aboneyim. Herhangi bir borcum olmadığı halde, herhangi bir kesme bildirimi yapılmadan, konutumun elektriği kesilmiştir. 3 ayrı zamanda 186 no'lu danışma hattını aradım.

Yardımcı olunacağı söylendi ancak 1 haftadır elektrik hizmetinden yararlanamamaktayım. Elektriğim halen kesiktir. Ayrıca Esenyurt Bedaş şubesine de giderek şubedeki yetkililere de yüz yüze bildirimde bulundum. Ancak halen bir sonuç alabilmiş değilim.

Son derece mağdur durumdayım. Sorunum halen çözülebilmiş değil. Borcum olmamasına rağmen ortada herhangi bir açıklama bulunmuyorken, elektriğimin neden kesildiğini anlamış değilim. Problemimin en kısa zamanda çözülmesini istiyorum.

Erman 1.537 Okunma

Cevaplar

 • Boğaziçi Elektrik - Bedaş Temsilcisi28 Mart 2016

  Sayın Erman G, Abone numaranızı iletmeniz durumunda gerekli inceleme yapılacaktır. Saygılarımızla Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.

 • Erman 26 Mart 2016

  İlgili firma bu kez de farklı bir skandala imza attı. Elektrik sayacımda 2.000 ile başlayan tüketimi 3.000 şeklinde okuyarak tarafıma 6-7 kat yüklü fatura gönderdi. Tabi mecburen bu faturayı ödemek zorunda kaldım. Bölge şefliğine giderek durum hakkında bilgi istedim ve Savcılığa başvuracağımı belirttim. Benden haksız yere tahsil ettikleri parayı geri almam için genel merkeze gitmem ve tekrar dilekçe yazmam gerekiyormuş. Bedaş bu işi beceremeyen son derece yetersiz bir firmadır.

 • Erman 30 Ağustos 2015

  Bedaş güncellediği Web sitesinde " bazen yanlış abonenin elektriğini kesebiliyoruz " ifadesiyle soru cevap Bölümü'ne Saçma sapan bir mazeret açıklaması koymuş. Ben şikayetimi EPDK nezninde yapmıştım geçen yıl. Demek ki bu ülkede vatandaş değil şirketler önemli ki EPDK nın bile yaptırım gücü yok Bedaş üzerinde ve utanmadan böyle bir açıklama koyabiliyorlar Web sitelerine. Ama bu burada kalmayacak. Mücadelem devam edecek.

 • Erman 22 Eylül 2014

  Bedaş sorunumu çözmedi. Benimle bu platformdan iletişim kurmadı. Bakanlık nezninde şikayetimi bir üst merciye taşımak durumundayım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön