13 Mayıs 2013

Bedaş Faturamı Şişirdiler!

Geçen ay faturam yükselmeye başladı. Bende doğal olarak 138 lira gelen faturaya itiraz için Gazimahallesi'ndeki Bedaş'a gittim. Bana saatimi değiştirmem gerektiğini beyan ederek gelip değiştirdiler. Bugün gelen fatura 235 lira bir sürü şey eklemişler. Yok yuvarlama yok tekerleme şişirmişler .40 lirada saat parası koymuşlar. Bu nasıl adalet Allah aşkına?

Ne yapıcağımı şaşırdım. Hayır itiraz edeceğim, daha da şişirecekler diye korkuyorum. Allah rızası için yardım edin. Ne yapmalıyım? Telefonumu yazıyorum 05437****.

Metin 140 Okunma

Cevaplar

  • Metin06 Haziran 2013

    hakkınızı arayın aramazsanız sonuçlerı başkalarının memnuniyeti oluyor.

  • Metin06 Haziran 2013

    bedaş a başvurduğumda görevlinin masasında aynı sorunu yaşayan yüzlerce fatura duruyordu herkese aynı dümeni yapmışlar faturaları şişirmişler görevli saatimin fen işleri tarafından incelenmesi gerektiğini bununda 4- 5 ayı bulacağını söyledi fen işlerine gittiğimde orada duyarlı bir çalışan kardeşim tarafından saatimdeki yanlış yazılımı yani 3 günde 300 kw kulanamayacağımı anlaması üzerine faturamı 107 tl düşürmek suretiyle sorunu hallettim ama ben ardını aradım halloldu ya ardını aramayanlardan aldıkları ücret diyecek birşey bulamıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön