30 Ocak 2014

Bedaş Bayrampaşa İşletme Müdürlüğü Cevap Vermiyor!

Bugüne kadar herhangi bir nedenle herhangi bir zaman diliminde ulaşmaya çalıştığımız Bedaş Bayrampaşa İşletme Müdürlüğü hiçbir zaman telefonlara cevap vermemiştir.

Bugün de ödemesi 10 gün geciktiği için kesilen elektriğimizle ilgili bilgi almak için sayısız arayışlarımızın hiçbirine cevap verilmemiş olup, çevrildiğinde çalan numaralarına"alo" diyen 1 ses dahi olmamıştır.

Bedaş'ın konuyu yanıtlayacağını, ilgileneceğini sanmıyorum - ki umarım beni yanıltırlar - bu konuyla ilgili öngörüsü olan, birileri var mı acaba? 10 gün geciken fatura yüzünden neden sayaç mühürlenir, neden Bayrampaşa İletişim müdürlüğü telefonları açmaz? Madem ödeme günü gününe isteniyor, öyleyse hizmet tam yapılsın!

Melike 850 Okunma

Cevaplar

  • Melike 03 Şubat 2014

    Bedaş şu ana kadar hiçbir şikayete yanıt vermiş mi ,tabi ki hayır.Zaten yanıtlanmayacağından çok eminiz.Borcu ödenmiş olduğu halde elektriğimiz 4 gün boyunca kesik kaldı ki şanslı sayılırız;7 gün boyunca elektriksiz,ısınmasız bırakılanlar varmış Bedaş tarafından. Biz de defalarca 186 ile her görüşmemizde "1-2 saat sonra açılır" cümlelerine kandık ve onlar süratle kestikleri elektriği çok sorumsuz,umursamaz,hatta vicdansız yavaşlıklarıyla tam 4 gün sonra açmaya geldiler. Herkesi Bedaş'lı çok zor günler bekliyor.Bedaş'ın umrunda mı? Tabi ki hayır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön