23 Şubat 2013

Med-Line Yatak Teslimat Geç Yapıldı!

19 Ocak tarihinde maalesef ki Bed-line'nın kampanyalı baza-başlık-yatak takımını aldım. 28'inde teslim edilecek dendi, telim edecek personel öğlen vakti arayıp ürünü getiriyorum dedi. Evde değilim çalışıyorum deyince ilgisiz bir şekilde resmen azarladı ve yatağım gelmedi. Yatağı kanser hastası annem için almıştım düzgün bir yatakta yatsın diye. Bir kaç gün sonra mağaza personeli İ**** Bey aradı ve yatağın gelmediğini duyunca çok şaşırdı. (koordinasyon bozukluğu ancak bu kadar olur) müşteri temsilciliğini aradığımda gayet ilgisiz olan S*** hanımdan da fırçayı yedim. Yatak bana 02 Şubat tarihinde rica minnet ulaştı.

Firuze 296 Okunma

Cevaplar

  • Firuze09 Mart 2013

    yukarıdaki sorun çözümlenmiştir şeklinde bir cevap geldi fakat aylar geçmesine rağmen sorunum hala çözümlenmedi. kokan yatağın yerine gelen yatak da neredeyse 20 gün olmasına rağmen ahır gibi kokuyor. Arcadium mağazasındaki İbrahim Bey'in de beni yalancı yerine koyarak, yatağı almaya gelmemesi cabası oldu. hani sorunum çözümlenmişti, evin ahır kokması mı sorunu çözmek!

  • Bed-Line Yatak Temsilcisi08 Mart 2013

    YUKARIDAKİ SORUN ÇÖZÜMLENMİŞTİR...

  • Firuze25 Şubat 2013

    İyice araştırmadan hiçbir şey almayın. maalesef ben yatağı aldıktan sonra "şikayet var"daki kullanıcı yorumlarını okudum. yazı karakteri yetmediği için belirtemedim, gelen yatak evimi ahır gibi kokuttu. 20 gün kapı pencere açık kaldı yine de yatağın kötü kokusu çıkmadı!!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön