22 Mart 2016

Becel Kalbini Sev Uygulaması...

'Becel' yıllardır severek kullandığım bir markadır. Birkaç ay önce reklamlardan Kalbini Sev kampanyası başlattığını gördüm. Halihazırda severek kullandığım bir marka olduğundan kendilerine güvenerek kampanyanın gerektirdiklerini bir ay boyunca uğraşarak yerine getirdim. 100 km yürüdüm.

Facebook sayfalarına hediyemi istemek üzere başvurduğumda, biz size döneriz, kontrol ediyoruz, biz sizi arayacağız, tarzındaki cevaplarla 3 haftadır oyalıyorlar. Böylesine güvenilirliği yüksek bir markanın bu tip uygulamalar yapması açıkçası benim güvenimi sarstı. Bu kadar emek verip 100 km yürüdüğüm için mi yanayım, 'Becel' markasına güvendiğime mi yanayım? Bana bu yapılanlardan sonra 'Becel' markasını bir daha evime almamaya karar verdim.

Erhan 263 Okunma

Cevaplar

  • Erhan23 Mart 2016

    Müşteri hizmetleri beni aradı. Hile olup olmadığını anlamak için teker teker kontrol ettiklerini bu yüzden uzun surdugunu ve yine beklemem gerektiğini söyledi. Sonuç: Bekliyoruz

  • Erhan22 Mart 2016

    Evet sevgili kardeşlerim, gördüğünüz üzere benim soruma yanıt olarak hazır bir mesajı yapıştırıp konuyu kapatmaya çalışmaktalar. Hepiniz şahitsiniz. Büyük bir firma olmanın gereklerini yerine getirip sorununu çözebilecelerini düşünmekteydim. Yanılmışım.

  • Becel Temsilcisi22 Mart 2016

    Değerli tüketicimiz, Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz. İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde ISO22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz. Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirerek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 www.unilever.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön