27 Ekim 2016

Bebelac'ta Kurt!

Bu nasıl hizmet, üretim! Bebeğime mama yapıyorum içinde kurt yüzüyor. Daha önce de siyah siyah bir şeyler vardı. Ben nemlendirdiğimi sandım kullanmadım. Allah aşkına bebeklere yaptığınız üretim denetim bu kadar mı? Son kullanma tarihine daha çok var. Olmasa aldığım mağazayı suçlardım. Bir daha Bebelac mı, aslaaa! Paramın iadesini istiyorum ve bir daha Bebelac kullanmayacağım.

Ayşenur 18.029 Okunma

Cevaplar

  • Bebelac Temsilcisi16 Kasım 2016

    Sayın İlgili, Siteniz aracılığıyla tarafımıza ulaşan şikayet ile ilgili, tüketici ile iletişime geçilmiş ve konu ile ilgili detaylı bilgi alınarak tüketicimiz ayrıntılı olarak bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla, Bebelac Tüketici Servisi 0 850 202 50 20

  • Ayşenur30 Ekim 2016

    Hala dönüş yapılmadı firmadan

  • Ayşenur27 Ekim 2016

    Bu nasıl hizmet üretim! Bebeğime mama yapıyorum içinde kurt yüzüyor! Daha önce de siyah siyah bir şeyler vardı ben nemlendirdiğimi sandım kullanmadım. Allah aşkına bebeklere yaptığınız üretim denetim bu kadar mı? Son kullanma tarihine daha çok var. Olmasa aldığım mağazayı suçlardım. Bir daha Bebelac mı aslaaa! Paramın iadesini istiyorum ve bir daha Bebelac kullanmayacağımm.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön