24 Ocak 2014

Bebefix.com Kırık Bebek Odası Takımının İadesinde Kargo Ücretini Benden Aldı

7 ocak 2014'de Bebefix.com'dan bebek odası takımı aldık. Ürün tarafıma gönderildi kargo geldi 4 koli ve yaklaşık 50-60 parça sonuçta çok ağır ve eşim teslim alırken haliyle teker teker parçaları kontrol edemezdi. Daha sonra kontrol edince paketlerde takımın 7 parçasının kırık olduğunu farkettim ürünün iadesini istedim. Kargo ücretiyle beni caydırmaya çalıştılar.


Sorun değil dedim iade ücretini de 100 TL cebimden karşıladım ama yetmemiş olacak ki kusurlu ürün gönderdikleri yetmezmiş gibi iade ücretimden kendi gönderdikleri kargo ücretini bile 80 TL kesmişler. Nedenini soruncada keyfi iadeymiş. Paramın iadesini istiyorum.

Adem 342 Okunma

Cevaplar

 • Adem28 Ocak 2014

  son derece ilgisiz bir firma

 • Bebefix.com Temsilcisi28 Ocak 2014

  Sayın müşterimiz müşteri adaylarımız Müşterimize kusurlu ürünler için gereken destek sağlanmıştır.Müşterimiz kabul etmemiştir.Ayrıca ürünü beğenmediği gerekçesiyle tarafımıza göndermiştir.Bu durumda iade keyfi iadedir.Müşteri memnuniyeti bizler için önemlidir.

 • Adem28 Ocak 2014

  Ayıplı ürün diye birşey duydunuz mu acaba ? hala keyfi iade deyip duruyorlar ya. Müşteri memnuniyetinin ne kadar önemli olduğunu görüyoruz yazdığınız ve ürettiğiniz sonuçlarla

 • Bebefix.com Temsilcisi27 Ocak 2014

  Sayın müşterimiz müşteri adaylarımız Müşterimize bebek odası takımı gereken kontrollerden geçirilerek gönderilmiştir.Müşterimiz ürünleri hasarlı olarak kargodan teslim almış ve tutanak tutturmamıştır.Müştermizin mağdur olmaması için hasarlı parçaların resimlerini çekip tarafımıza mail ile bildirmelerini parçaların yenilerinin ücretsiz olarak gönderileceği bildirilmiştir.Müşterimiz bu teklifimizide kabul etmemiş ürünü iade etmiştir.Bu iade keyfi iadedir.Bu nedenle kargo bedeli kesilerek geri kalan tutar hesaplarına yatırılmıştır.Müşteri memnuniyeti bizler için önemlidir.İyi günler...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön