01 Mart
#11656763

Bebedor Suluk İle Bebeğiniz Tehlikede!

Bebedor silikon lu alıştırma bardak suluğundan bebeğim henüz 5 aylıkken satın aldım ve 1 hafta inde silikon uçta bulunan delik yırtıldı, bebeğimin henüz dişi bile çıkmamıştı. ebebek'ten almıştık, yedek silikon uç sorduk o şekilde satılmadığını söylediler. Daha sonra Bebedor'un plastik sert uçlu alıştırma bardak suluğunu almaya karar verdik. Suyu akıtmasın diye iç taraftan bir silikon yerleştiriliyor, bu sayede hem su akıtmıyor hem bebek çektikçe geliyor fakat bir silikon hiç mi tutmaz, takıyoruz bir kere içiyor bebek ardından elinde bir kere sallasa bardağı suyun içine düşüyor. Dışarılarda kaç kere elimle sudan silikonu alıp tekrar takmak zorunda kaldım, çantam defalarca kere ıslandı. Acil bebeğe su vermen gerekse bardağın dibinden silikonu çıkaracaksın önce takacaksın öyle içireceksin. Bazen suluk, bebeğin ulaşacağı yerde oluyor ve bebek içtiğinde kaç defa boğulma tehlikesi geçirdi çünkü plastik uçtaki deliklerden büyük bir insan içebilecek kadar su akıyor.

Elif Elif 1.252 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Elif'in Teşekkür Mesajı08 Mart

    Bebedor firmasına ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Aynı gün içinde benimle irtibata geçip sorunumu giderdiler. Sorunlu olan silikon uçların değişimini yapıp tarafıma gönderdiler.

  • Bebedor Temsilcisi01 Mart

    Merhaba, Öncelikle böyle bir durum ile karşılaştığınız için üzgün olduğumuzu belirtmek isterim. Sizinle gün içerisinde iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla Bebedor Müşteri Hizmetleri.

Ziyaretçi Yorumları