Bebedor Dr. Browns Cam Biberonun Altı Suyu Koyunca Kırıldı.

Onur E. |

Öncelikle bu şikayeti yazma nedenim hayatımdaki en değerli varlığın hayatını tehlikeye atmanız, firamızın ürünlerinden Dr.Browns Cam biberonu yaklaşık 4 ay önce aldık ve 4 aydır kullanıyorduk bugünde her zaman yaptığımız gibi mama yaparken cam biberona suyu koyduktan bir iki saniye sonra 150 cc su ile biberonun (cam) altı düştü ve şok oldum, Allah'a şükür ki daha bebeğe vermeye başlamamıştık.

Eğer zaten öyle bir şey olsaydı şu an nasıl bir durumda olacağımı düşünemiyorum bile. Sakinleştikten sonra ürünü aldığım maslak E-bebek'e görürdüm ve onlarda cam altın o muntazam ayrılmasına şok oldular, size göndereceklerini söylediler. Sizden çok acil beni aramanızı rica ediyorum.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Şubat
  09:31

  Konuyla ilgili hem mağaza hemde tüketiciyle iletişime geçildi.
  Ürünün mağaza aracılığıyla tarafımıza gönderilmesi istendi.
  Ürün incelenip tekrar iletişime geçilecektir.

  Bebedor
  Tüketici Hizmetleri.

 • Onur E.
  06 Şubat
  09:15

  1-2 gün içinde dönüş yapılacağı söylenmesine rağmen henüz dönüş yapılmadı ve dün akşam diğer kırılanın yerine yine para vererek tekrar aldığım 2. Dr. Brown Cam Biberonun tekrar altı düştü, yine 3 gün önce aldığım maslak e-bebek'e verdim ve onlarda bu seri'de bir sorun olabileceğini söyleyip arıza kaydı açtılar. Sizden 2. defa aynı şeyin olması nedeniyle acil bir çözüm bekliyorum.

 • 03 Şubat
  11:25

  Ürünle ilgili detaylı bir şekilde tüketiciyle görüşüldü.
  Ürün tarafımıza istenildi.

  Bebedor
  Tüketici Hizmetleri.