03 Şubat 2014

Bebedor Dr. Browns Cam Biberonun Altı Suyu Koyunca Kırıldı.

Öncelikle bu şikayeti yazma nedenim hayatımdaki en değerli varlığın hayatını tehlikeye atmanız, firamızın ürünlerinden Dr.Browns Cam biberonu yaklaşık 4 ay önce aldık ve 4 aydır kullanıyorduk bugünde her zaman yaptığımız gibi mama yaparken cam biberona suyu koyduktan bir iki saniye sonra 150 cc su ile biberonun (cam) altı düştü ve şok oldum, Allah'a şükür ki daha bebeğe vermeye başlamamıştık.

Eğer zaten öyle bir şey olsaydı şu an nasıl bir durumda olacağımı düşünemiyorum bile. Sakinleştikten sonra ürünü aldığım maslak E-bebek'e görürdüm ve onlarda cam altın o muntazam ayrılmasına şok oldular, size göndereceklerini söylediler. Sizden çok acil beni aramanızı rica ediyorum.

Onur 738 Okunma

Cevaplar

  • Bebedor Temsilcisi06 Şubat 2014

    Konuyla ilgili hem mağaza hemde tüketiciyle iletişime geçildi. Ürünün mağaza aracılığıyla tarafımıza gönderilmesi istendi. Ürün incelenip tekrar iletişime geçilecektir. Bebedor Tüketici Hizmetleri.

  • Onur06 Şubat 2014

    1-2 gün içinde dönüş yapılacağı söylenmesine rağmen henüz dönüş yapılmadı ve dün akşam diğer kırılanın yerine yine para vererek tekrar aldığım 2. Dr. Brown Cam Biberonun tekrar altı düştü, yine 3 gün önce aldığım maslak e-bebek'e verdim ve onlarda bu seri'de bir sorun olabileceğini söyleyip arıza kaydı açtılar. Sizden 2. defa aynı şeyin olması nedeniyle acil bir çözüm bekliyorum.

  • Bebedor Temsilcisi03 Şubat 2014

    Ürünle ilgili detaylı bir şekilde tüketiciyle görüşüldü. Ürün tarafımıza istenildi. Bebedor Tüketici Hizmetleri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön