Ayşe Tosun Ö. Teşekkür Mesajı

Şikayetle ilgili hemen ilgilendiler ve anında kargoladılar. Bu kadar hızlı çözüm sağlanmasını beklemiyordum doğrusu. Çok teşekkürler

Bebedor Biberon Çok Kötü Kokuyor!

Ayşe Tosun Ö. |

Bebedor markalı Sportif suluğu eczaneden aldım. 2 gün kullandı kızım ve 3. gün çok kötü kokmaya başladı ama o kadar kötü bir koku ki anlatamam. Eczaneye iade için gittim ve biberonu verdim, çözüm arayacaklarını, firmaya belirteceklerini ilettiler.

İş yoğunluğu nedeniyle 1 hafta sonra biberonu almaya gittiğimde çok keskin kokulu sıvı sabunla yeni yıkayıp getirdiler ve kokmuyor dediler! Böyle iş mi olur? Ben kızıma tamamen kokusuz bebek bulaşık deterjanı kullanırken eczane o kadar keskin sıvı sabunla yıkamış ki sabahtan beri biberonun ağzı açık olmasına rağmen koku gitmedi. Aradan 10 saat geçti ama koku hala keskin sabun kokusu. Hani Bebedor kalitesi, söyleyin Allah aşkına?

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Nisan
  13:58

  Merhaba Ayşe Hanım,

  Öncelikle geri dönüşünüz bizi çok mutlu etti.

  Bebedor ailesi olarak bizde size teşekkür ederiz.

  Bebeğiniz ile sağlıklı günler dileriz.

  Bebedor müşteri Hizmetleri.
  Funda İsiyel.

 • Ayşe Tosun Ö.
  27 Mart
  12:20

  Merhaba,

  dün sorunu çözümlemek için aradınız ve güzel bir görüşme sağladık ve bugün yeni ürün geldi. Çok kısa sürede çözümlediğiniz için çook teşekkür ederim. Eski ürünü de pazartesi günü göndereceğim. Bu kadar hızlı geleceğini tahmin etmediğim için ürün yanımda değildi.
  İlginiz için çooookk teşekkürler:)

 • Ayşe Tosun Ö.
  27 Mart
  12:18

  Şikayetle ilgili hemen ilgilendiler ve anında kargoladılar. Bu kadar hızlı çözüm sağlanmasını beklemiyordum doğrusu. Çok teşekkürler

 • 26 Mart
  16:18

  Nurhayat Hanım merhaba,

  Şikayetiniz üzerine detaylı olarak görüşmek isteriz.

  Fakat iletmiş olduğunuz telefon numarasından size ulaşamamaktayız.

  Saygılarımızla.
  Bebedor Müşteri Hizmetleri.