Bebeco Yatak Çok Kötü Çıktı!

Özlem C. |

3 ay önce Kayseri Bebeco'dan bebek odası takımı ve anne yani aldım. Anne yanının içerisinde yatak yoktu. 80 lira verirseniz içerisine uygun visco yatak yaptırıyoruz ve 15 gün içinde elinizde oluyor dediler kabul ettik. Aradan 40 gün geçti yataktan eser yok. Arayınca bugün gelecek yarın gelecek diye bizi oyalayıp durdular. Sonunda yatak geldi ama beşiğin ölçülerinin çok fazlası. Sığmadı beşiğin içine.

Aldığımız çocuk odası takımının da kapı süsü kirden simsiyah olmuştu artık. Bebek odasının yatağı da sığmadı. Onura tekrar yaptırıp yolladılar ama yatağın içine sanki karton koymuşlar. o kadar kötü bir yatak görmedim. Aldığım hiçbir ürününden memnun kalmadım!

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Satışı Kumaş ve Kaplama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özlem C.
  26 Kasım
  21:21

  Bana hiçbir şekilde bilgi verilmemisti. Ve soylenilen tarihten 2 ay sinra teslim edildi neredeyse. ayrıca urunlerde asiri kalitesizdi. Kizim 2yasina girdi su an ve 1 yasina girmeden urunlerde sikinti yasamaya basladik.

 • 25 Kasım
  17:26

  Mağazalarımızda ürün üretilmez. Mağazamızda olmayan ürünler fabrikadan sipariş üzerine alınır ve müşteriye ulaştırılır. Müşterimiz bunu başta kabul etmiş ve ürünleri belirtilen sürede teslim edilmiştir.