13 Haziran
#12099255

Bebak Baby 50+ Koruyucu Özellik Göstermedi!

Marka ismine güvenerek satın almış olduğumuz bebek 50+ sun spray gereken koruyucu özelliğini gösteremedi ve bayram tatilinin zehir olmasına sebep oldu gerekli inceleme için ürünü firmanıza gönderiyorum, gerekli araştırmanın yapılıp tarafıma en kısa sürede bilgi verilmesini istiyorum.

Tufan Tufan 257 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tufan5 s

    İlk güneşe çıkma zamanlarında derken karşımızdaki tüketiciyi bilgisiz yerine koyamazsınız sizin nerede yaşadığınızı bilmem ama ben Aydın ilinde yaşıyorum ve çoğu tatil beldesi ise bana en fazla 1 saat uzaklıkta biz burada güneşle iç içeyiz şu vakte kadar kullandığım hiçbir koruyucuda sorun yaşamamışken sizin ürününüzde yaşandıysa üründe vardır bir problem tüketicinin söylemini ciddiye alacaksınız hemen kendinizi savunmanıza gerek yok sizinde bu sürece daha da dikkat etmeniz gerekmektedir.

  • Bebak Temsilcisi18 Haziran

    Merhaba, bebak ürünlerimizden 50 SPF Bebek Güneş ürünümüz ile ilgili olarak yapılan şikayet ile ilgili olarak açklamamız aşağıdaki gibidir. Güneş ürünlerimiz Ar-Ge’de calışmaları tamamlandıktan sonra ürün yeterliliği ile ilgili olarak bağımsız firmalara testlere gönderilmektedir. Test sonuçlarına göre de ürünler üretime alınmaktadır. Güneş ürünleri güneşe çıkmadan kullanılmaya başlanarak, gün içinde belirli aralıklar ile tazelenmesi gerekmektedir. Özellikle ilk güneşe çıkma zamanlarında bu sürece daha da dikkat edilmesi gerekmektedir. Ekte ürün ile ilgili SPF onay testlerini de sizin ile paylaşıyoruz. Ayrıca müşterimiz ile birebir Ar-Ge departmanımız 2 gün önce görüşmüş olup, müşterimiz bize ürünü ileteceğini belirtmiştir.

Ziyaretçi Yorumları