14 Ocak
Yorum Yap
#11443756

Beauty Land Sağlık Lazer Epilasyon Kesinlikle İşe Yaramıyor...

Bir arkadaşımın adımızı referans olarak vermesiyle başka bir arkadaşımla ücretsiz cilt bakımı için gittik. Göstermelik yaptıkları bir bakımdan sonra paket satma amaçlı bir görüşme yaptılar. O sıralarda lazer yaptırmayı düşündüğümüz için lazer paketini satın aldık. Tüm vücut olduğu için ciddi bir ödeme yaptık. 1 yıldan fazla olarak düzenli olarak seanslara girmemize rağmen ikimizin de tüyleri asla ve asla dökülmedi.


Seans aralarında bunu dile getirmemize rağmen sürekli oyalandık. Fazladan seans verdiler ama yine de ise yaramadı. Dökülen %20 seanslar bitince çıkmaya başladı. Çalışanlar hormonlarınızla ilgili olabilir şeklinde bahane ürettiler. Arkadaşım hormon testi yaptırdı. Doktor da sadece bir iki bölgenin hormonlarla ilgili olabileceğini söyledi. Bacak, kol gibi bölgelerde dökülmenin hormonlarla kesinlikle ilgisi olmadığını söyledi. Kullandıkları makineler adla güvenilir değil.


Şikayet için her gittiğimizde yetkili kişi şu an yok denilerek oyalandık. Tesadüfen oraya giden 2 tanıdığımız çıktı. Başka müşterilerle de konuştuk. Olumlu sonuç alan duymadık. Biz mahkemeye vermeyi düşünüyoruz. Her şeyleri yalan, göstermelik.

Duygu Duygu 378 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler