Bayram Dönüşü Yolda Metro Turizm Mağduriyeti!

Fatih A. |

07.10.2014 tarihinde telefon üzerinden Çanakkale - Çorlu güzergahı için bilet aldım. Ancak bilet saatinde otogarda olmama rağmen aracın gelmemesi üzerine oradaki yetkiliye sorduğumda herhangi bir cevap alamadım. Daha sonra müşteri hizmetlerini aradığımda şoföre otogarda müşteri olduğu bilgisi verilmediğinden otogara uğramadan gittiği söylendi.

Ücretimin iadesini talep ettim ancak 14 gün geçmesine rağmen ve defalarca aramama rağmen hala iade yapılmadı. Böyle saçma bir bahane ile müşteri mağdur eden firma ile bir daha kesinlikle çalışmayacağım.

Şikayet Takip No: 2014372971

Etiketler :

Sefer İptal Personel Davranışı Değişim / İptal Ücret İade Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  17:24

  Saygıdeğer Konuğumuz,

  Şirketimizin sizlere daha kaliteli hizmet verebilmesi için son derece önem arz eden mesajınızı almış bulunuyoruz.
  Öncelikle göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür ederiz. Siz sayın konuklarımızın bizlere iletmiş olduğu öneri, eleştiri ve memnuniyetleri, sunacağımız hizmetler belirlenirken en önemli yol gösterici olmaktadır.
  Belirtmiş olduğunuz hususlarla ilgili gerekli incelemenin yapılacağını bilgilerinize sunarız. Hiç şüpheniz olmasın ki size sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi bulunmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi 444 3455 numaralı Çağrı Merkezimizden yürütebileceğinizi hatırlatır, esenlik dolu günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Metro Turizm

 • Fatih A.
  30 Ekim
  11:31

  Bugün itibariyle 23. gün ve hala bir gelişme yok.Tüketici mahkemesine vermeyi düşünüyorum.Metro turizmden bilet alacak arkadaşların tekrar düşünsünler benim durumuma düşmesinler...

 • Fatih A.
  24 Ekim
  14:23

  Müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum görüşmelerde her defasında durumunuzun aciliyeti iletilmiştir deniyor ama bugün itibariyle 18. gün ve iadem hala yapılmadı.Müşteri hizmetlerinin sorunu iletmekten ziyade sorunu çözmesi gerekir ancak malesef hiçbir ilerleme yok...