25 Ocak 2014

Baymak'ta Satış Sonrası Fiyasko.

Ürün alırken ürünün kalitesi kadar satış sonrası servis de çok kıymetli. Kışın ortasında iki gündür servisin vicdanına kaldık, gelmesini bekliyoruz.

Kombi arızası nedeniyle iki gün önce, ertesi gün için 444 0 235'ten teknik servis için randevu aldım. Beni tüm gün evde diktiler. Akşam üstü evden çıkınca aradılar ve evde olmadığımı söyleyince bugün saat 10:00'da evde olmalı ve geleceklerini söylediler. Öğlene doğru arayınca beyefendilerin araçlarının arızalandığını öğrendim, haber vermeye tenezzül etmemişler. Çağrı merkezi de kayıtsız duruma. Adamların keyfi olursa gelecekler, ben de iki gündür evde donduğumla kalacağım. Baymak alanında lider olsa ne olur, anlayışları satana kadar.

Ahmet 158 Okunma

Cevaplar

  • Baymak Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sayın İlgili; Tüketicimizin şikayetine istinaden; gerekli görüşmeler tarafımızdan yapılmış, adreste yapılan kontrollerde; cihaza atölye şartlarında revizyon önerilmiştir. Tüketicimiz bakım yaptırdığını iletmekte; ancak yetkili servisimiz tarafından herhangi bir bakım yapılmamıştır. Tüketicimize gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla; Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü;

  • Ahmet 25 Ocak 2014

    İrtibata geçildi ancak hiç bir anlamı yoktu, servis daha erken gelmedi. Ayrıca servis daha önce cihaza hiç bakım yapılmadığını söyledi ki, daha önce yine baymak servisine bakım yaptırdık, ancak cihaz hiç açılmamış söylediklerine göre. Geçen sefer gelen servis elemanı bakım yaptım deyip ücreti almış anlaşılan, kime inanacığımı şaşırdım. Şimdi de tam bakım için 450 TL fiyat isteniyor. Düzeni güzel kurmuşsunuz.

  • Baymak Temsilcisi25 Ocak 2014

    Sn Tüketicimiz, Öncelikle Baymak marka ürün tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili en kısa sürede tarafınız ile irtibata geçilecektir. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü;

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön