Baymak Çarşamba Kombi Şikayetleri

(9 şikayet)
Baymak

Baymak kombi servisi ile salı günü yaptığım görüşme üzerine arızalı kombi tespiti için çarşamba günü geldiler. Cumartesi günü arızalı olan parça ile gelip onarımı yapacaklarını söylediler ve gittiler. Cumartesi…

01 Ocak

Kadir'in Teşekkür Mesajı

Gerekli yerlerle irtibat kurduktan sonra perşembe günü saat 14,30 sıralarında nihayet servisten elaman teşrif etti, durumu izah ettim Çarşamba saat 21.00 re kadar beklediğimi gelmeyince kendi imkanlarımla kombiyi çalıştırdığımı fakat bacadan su damlattığımı söylememe rağmen servis elamanı bunların normal olduğunu söyleyerek toplam 5 dakika gibi surede ayrıldı,30 dakika sonra teşadüfen balkondan aşağı baktığımda servis elamanının araba içerisinde telefonla konuştuğunu fark ettim, neden zamanında gelinmediğini böylece öğrenmiş olduk. Akşam kombi yine aynı arızayı vermesi üzerine çağrı merkezinini bilgilendirdim. Cuma günü merkezden arayarak konuyu takip ettiklerini servis yönlendireceklerini ilettiler. Cuma günü saat 20.30 sıralarında Ali isminde ki elaman beni dinledikten sonra gerekli çalışmayı yaprak arızalı parçayı değiştirerek, bacadan damlayan suyu keserek sorunları gideri. Ali ustaya gösterdiği ilgiden ve çalışmadan sonra teşekkür ederim, ayrıca genel merkezin ilgisinede teşekkür ederim.
01 Aralık 2016

Mustafa'nın Teşekkür Mesajı

Baymak genel mudurlugunden semra hanima ve cubuk oguz yetkili servis elemanlarina teşekkür ederim.
26 Kasım 2016

Murat'ın Teşekkür Mesajı

Konuyla alakalı, çözüm surecinde gösterdikleri ilgiden dolayı Baymak satış sonrası Hizmetler Müdürlüğü ne teşekkür ederim.
Baymak

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

16 Ekim 2015
16 Eylül 2015

Ezgi'nin Teşekkür Mesajı

Kısa sürede ilgilendiğiniz için teşekkür ederim
Baymak

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

27 Mart 2015

Tülay'ın Teşekkür Mesajı

öncellikle daha yapmış olduğum şikayet sonrası gerek mamak bayinin gerek diğer birimlerin ilgisi beni şaşırttı tatsız durum hiç olmayacak şekilde iyi sonuçlandı kolay kolay kırgınlık yaşanılan kuruma sıcak bakmayan bir insan olmama rağmen tatsız bir olay sonucu baymak hakkındaki kafamdaki soru işarettini kocaman bir artıya çeviren mamak Emin Teknik Servisine teşekkür ediyorum .
Baymak

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

13 Aralık 2013
Baymak

Baymak'ın kombisi ile 10/01/2012 açıldı ve kullanmaya başladık . Bir yıl içerisinde 4 kez arıza çıkardı ve en büyük arızasını dün akşam yaşadık. Mutfakta olan kombinin su borusu patlamış gece saatlerinde 3 oda …

09 Aralık 2013

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön