12 Şubat 2014 #2289453

Baymak'ta Satış Sonrası Fiyasko

Büyük bir hata yaparak Eylül ayından bu yana Baymak marka kombi kullanmaya başladım. Kombi saatte 1 metreküp yakıt yakıyor. Konuyla ilgili sıkıntıyı ilettiğimde servis yönlendirdiler servis gelip gaz ayarının kısık olduğunu belirterek gaz ayarı yaptı ve 40 tl servis ücreti aldılar. Kombide hiç bir düzelme yok. Müşteri temsilcileri her konuşmamda farklı sebepler sunmaktan başka bir şey yapmadılar.


Hatta alay edercesine arayıp probleminiz devam ediyor mu diye soruyorlar. Problemi siz çözmezseniz kim çözecek? Satış sonrası hizmet geleceğe yatırımdır unutmayınız. Sözde büyük bir firma ama kombiyi değiştiremeyecek kadar kötü durumdalar. Baymak'tan bir beklentim yok hakkımı yasal süreçle arayacağım ve alacağım.

Murat 4.154 Okunma

Cevaplar

  • Murat21 Şubat 2014

    baymak dendiğinde artık uzun uzun düşüneceğim.İlk ve son tecrübem oldu.kombiyi kendi imkanlarımla zararına satıp farklı bir marka kombi alacağım.Müşteri hizmetleriyle konuştum dinlediklerim sonucunda çok muhtaç olduklarını anladım (BAYMAK) firmasına yardım kampanyası başlatacağım.

  • Baymak Temsilcisi15 Şubat 2014

    Sayın İlgili; Tüketicimizin adresine gidilmiş, cihazın gaz ayarları yapılmış ancak tüketicimiz cihazı dupleks evde kullanmakta, bu nedenle yakıt tüketicimizin normal olduğu bilgisi tüketicimize verilmiştir. Konuyu bilginize sunar, Saygılarımızla,

  • Baymak Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sn Tüketicimiz, Öncelikle Baymak marka ürün tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili en kısa sürede tarafınız ile irtibata geçilecektir. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü;

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön