10 Ekim 2016

Baymak Yetkili Servisi Fahiş Ücret Talep Etti

Kombimin sıcak su arızası nedeniyle 21.09.2016 tarihinde gelen teknik servis görevlisi üç yollu vananın arızalı olduğunu, değişmesi gerektiğini ve 480 TL tutacağını söyledi. Ben de bu fiyatın çok yüksek olduğunu, bu fiyata bir hizmet almayacağımı belirttim ve gitti. Üç yollu vana için 5 TL’ ye 1 adet diyafram contası satın aldım ve yırtık olan contayı değiştirdim kombi gayet iyi bir şekilde sıcak su vermeye başladı. Ayrıca 480
TL istedikleri üç yollu vananın komple yenisinin de 130 TL’ ye satıldığını öğrendim. Yanıltıcı bilgi vererek gereksiz parça değişimine yönlendirmeye ve fahiş fiyat talep ederek haksız kazanç sağlamaya çalışan Baymak Kadıköy yetkili servisi İklim Teknik Servis firması hakkında Baymak şirketinin gerekli işlemi yapmasını talep ediyorum.

Hakan 2.648 Okunma

Cevaplar

  • Hakan'ın Teşekkür Mesajı02 Kasım 2016

    Soruna hızlı müdahelesi ve takibi için Baymak şirketine ve firma yetkilisi Emine Hanım’ a, ilgi ve teknik desteği için Ünal Teknik Servis’ e teşekkür ederim.

  • Hakan02 Kasım 2016

    Şikayetimin Baymak şirketine ulaşması sonucunda Firma yetkilisi tarafından telefonla arandım, kombimin kontrolünün ve genel bakımının ücretsiz olarak başka bir teknik servis tarafından yapılacağı ve İklim Teknik Servis Firması hakkında gerekli işlemlerin yapılacağı tarafıma iletildi. Sonrasında Ünal Teknik Servis tarafından kombimin genel bakımı ve kontrolleri yapıldı, olan aksaklıklar giderildi. Soruna hızlı müdahelesi, takibi ve çözümlemesi için Baymak şirketine ve firma yetkilisi Emine Hanım’ a, ilgi ve teknik desteği için Ünal Teknik Servis’ e teşekkür ederim.

  • Baymak Temsilcisi10 Ekim 2016

    Değerli Tüketicimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınız dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön