06 Nisan 2013 #1728455

Baymak Yetersiz Servis Ve Kalitesiz Termosifon!

05.04.2013 günü, termosifondan ses gelmesi şikayeti ile çağırdığım servis, söz konusu şikayetin emniyet ventilinin bozuk olmasından kaynaklandığını belirtti. Yeni parçayı takmasına rağmen sesin gelmeye devam ettiğine tanık olduk.


Bunun üzerine, binanın hidroforunun arızalı olduğu söylendi. Ben parçanın geri çıkartılmasını istedim. Servis elemanları gittikten sonra kontrol ettiğimiz hidroforda bir sorun olmadığı görüldü.


03.05.2010 tarihinde dayanıklı/sağlam/güvenilir (!) olduğuna inanarak aldığım Baymak Termosifon ne yazık ki garanti süresinin hemen ardından (Üç yılda) arızalandı ve ne yazık ki servisiniz de sorunu bilemedi-onaramadı.

Celalettin 225 Okunma

Cevaplar

  • Celalettin10 Nisan 2013

    Benim ile görüşmüş olmanız ÜRÜNLERİNİZİN KALİTELİ OLMADIĞI ve SERVİSLERİNİZİN YETERSİZ OLDUĞU gerçeğini değiştirmiyor. Saygılar.

  • Baymak Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın İlgili; Tüketicimizin şikayetine istinaden gerekli görüşmeler gerçekleştirilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla; Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

  • Baymak Temsilcisi06 Nisan 2013

    Sn Tüketicimiz; Öncelikle Baymak marka ürün tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınız ile irtibat sağlanacaktır Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön