13 Şubat 2013 #1628068

Baymak Ürünü Teslim Etmiyor!

7 yıl garantili aldığımız Baymak marka termosifon henüz 1. yılını doldurmadan arızalanmıştır.
Teknik servis tarafından 31 ocak tarihinde tamir için alınan termosifon yaklaşık 2 hafta geçmesine rağmen tarafımıza teslim edilmemiştir.


Baymak yetkili servisi ve müşteri hizmetleri de konu ile ilgili bizim her gün aramamıza rağmen termosifonun sorununun ne olduğu ve ne zaman teslim edileceği konusunda net bir cevap vermemekte ve sürekli bir sonraki gün termosifonun tarafımıza ulaşacağı söylemektedir.


Bozulan cihazın zaruri bir ihtiyaç olması evde büyük sıkıntı yaşamamıza sebep olmuştur.Satış sonrası müşterilerini önemsemeyen bu firmayı yetkili mercilere şikayet edeceğimi de belirtirim.

Seray 120 Okunma

Cevaplar

 • Baymak Temsilcisi28 Şubat 2013

  Sayın İlgili; Tüketicimizin şikayetine istinaden gerekli işlemler gerçekleştirilmiştir. Tüketicimizden konu hakkında teyit alınmıştır. Saygılarımızla; Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

 • Seray19 Şubat 2013

  Baymak uzerinden 20 gun gecmesine ragmen halen termosifonumuzu teslim etmemis olup,her gun arayarak yarin teslim edecegiz demekten de usanmamislar.... Her turlu hakkimizi yasal yollarla arayacagimizi belirtmek isterim.

 • Seray13 Şubat 2013

  Tarafımızla irtibat sağlanmanıza gerek yok.Sadece termosifonumuzu hemen geri verin yeter....

 • Baymak Temsilcisi13 Şubat 2013

  Sn Tüketicimiz; Öncelikle Baymak marka ürün tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili en kısa sürede tarafınız ile irtibat sağlanacaktır. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön