23 Şubat 2013 #1650979

Baymak Sürekli Oluşan Benzer Arızalar!

Falke Fx marka baymak kombi kullanmaktayım. 04.09.2012 tarihinde ilk kurulumu ve devreye alınması baymak servisi tarafından yapıldı.ancak bu tarihten şimdiye kadar 4. kez servis çağırmak zorunda kaldım.Bu gün gelen servis yetkilisi de kombinin kartının değişmesi gerektiğini not alarak hiçbir şey yapmadan gitti.


Pazartesi gününe kadar beklemem gerektiğini genel merkezi aradığımda söylediler. Ayrıca bütün servis taleplerim 4-5 gün sonrasına verildiği için hele bu kış aylarında oldukça mağdur oldum. Genel merkeze kombinin değiştirilmesi talebimi ilettim ancak ilgilenilmedi. Pazartesi günü bende tüketici mahkemesine dava dilekçesi vermeye karar verdim ve bu kararımı Baymak genel merkezine bildirdim.

Serdar 570 Okunma

Cevaplar

 • Serdar28 Şubat 2013

  Sağolsun Baymak anca kağıt israfı yapıyor. Her servis gelişinde aynı şey. Şimdide kombimi alıp fabrikaya götüreceklermiş. Nerden baksan 1 aya gelmez.Bu kış günü ne yapacaksam sıcak su yok, ısınma yok. Böyle saçmalık olurmu. Bu ne biçim bir şirket politikası.Ben yarın kesinlikle gidiyorum ve tüketici mahkemesine dava açıyorum. Zehir zemberekte bir dava dilekçesi hazırladım. Birazda onlar uğraşsın. Ayrıca ben kombimi bu saatten sonra fabrikaya falan gönderemem.Boşuna zahmet etmesinler.

 • Baymak Temsilcisi27 Şubat 2013

  Sayın İlgili; Tüketicimizin şikayetine istinaden eşiyle görüşülerek adrese uzman ekip yönlendirmesi yapılacaktır. Saygılarımızla; Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

 • Serdar25 Şubat 2013

  üründen memnun olmadığımı. Değiştirmek istediğimi telefonda belirttim.Bugün servis yine geldi. Kombinin kartını ilk kez ,gaz valfini ise 2. kez değiştirdiler.Bundan öncede problem yaratan parçaları oldu.4 ay içinde kombi 4-5 kez arıza verir mi?Ayrıca hala daha kombiden yeterince verim alamıyorum.Aniden su soğutmaya başlıyor. Yani problem hala giderilemedi.

 • Baymak Temsilcisi25 Şubat 2013

  Sn Tüketicimiz; Öncelikle Baymak marka ürün tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınız ile irtibat sağlanacaktır. Saygılarımızla; Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

 • Serdar23 Şubat 2013

  Ayrıca Çağrı Merkezine ulaşmakta ayrı bir sorun. Genelde dakilarca beklemek zorunda kalıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön