07 Mayıs 2013 #1782272

Baymak Sorunlu Ürün!

Aralık 2012 lambert attivo yoğuşmalı kombi aldım. kombi üzerindeki derece kaç olursa olsun o dereceye ulaşsa hatta üstüne çıksa bile durmuyor, alev simgesi kaybolmuyor sürekli çalışıyor. aynı şekilde sıcak su musluğu açıldığı an kombi çalışmaya sayaç dönmeye başlıyor , su sıcaklığı kombide 40 olmasına rağmen 60-65 dereceye çıkıyor ta ki musluk kapatılana kadar çalışıyor.


2 defa servis geldi sorun yok diyor. o zaman niye 40 dereceye ayarlıyoruz mantık nedir. müşteri hizmetlerini aradım 3 mayısta görüştük 6 mayısa randevulaştık. ancak saat 15:00 oldu arayan yok. aradık kayıt açılmadığını söylüyorlar. denetleme mekanizması yok demek ki. yarın dilekçe yazıyorum tüketici heyetine.

Yağız 821 Okunma

Cevaplar

 • Yağız30 Ağustos 2014

  bir türlü sonuçlanamayan ıvır zıvır ardından ocak ayı gibi tüketici heyetetine yaptığım başvuru lehime sonuçlandı ve satıcı firmanın ücret iadesi yapmasına karar verildi. artık ne haliniz varsa görün.bedava olsa almam alana da engel olurum.yahu bir şey bozuksa bozuktur gereğini yaparsın insanı 2 yıl süründürmenin sonunda düşman etmenin bir anlamı var mı. 2500 kişilik facebook sayfamdan da gerekli duyuruyu yapacağımdan emin olabilirsiniz.

 • Yağız24 Mayıs 2013

  bir gün önce karttan kaynaklanan arızayı tespit eden ekip kartı söküp yenisini getirmek için gitmişti... bir gün sonra kartı değiştirmek için gelen ekip eski kartın sorunlu olmadığını gaz ayarının kısık olmasından kaynaklanan nedenle kombinin sorun yarattığını söyleyip gaz ayarını açtıktan sonra gitti.yani aralık ayarında kombinin yüksek gaz ayarından dolayı fazla yaktığını söyleyip gazı kısan ekibin yaptığını değiştirdi.böylece en başa dönmüş olduk. fazlasıyla yorulduğum için bu savaşa kışa kadar ara veriyorum.bu süreçte bana yardımcı olmaya çalıştığına inandığım müşteri hizmetlerinden Neşe hanıma teşekkür ediyorum o kadar.ekim kasım gibi görüşmek üzere.

 • Yağız20 Mayıs 2013

  daha önce 3 defa gelip sorun yok diyen servis yerine: bugün yeni bir servis geldi,sorunumu dinledi,bunun bir sorun olduğunu söyledi,kombiyi inceledi söylenen sorunu gözlemledikten sonra sorunun kombinin kartından kaynaklandığını söyleyerek kartı söktü.şimdi kartın değiştirilmesini bekleyeceğim.

 • Baymak Temsilcisi15 Mayıs 2013

  Sayın İlgili; Tüketicimizin şikayetine istinaden adrese farklı bir ekip yönlendirmesi yapılmıştır. Tüketicimizin talebi üzerine adrese 20.05.2013 tarihinde geçiş yapılacaktır. Saygılarımızla; Satış Sonrası Hİzmetler Müdürlüğü

 • Yağız13 Mayıs 2013

  ilk olarak müşteri olarak ben irtibata geçtim yoksa baymaktan arayan soran yok onu belirteyim. öğleden önce gelmesi gereken servisi 17:00da geldi.Yine kombide herhangi bir sorun olmadığını normal çalıştığını söyledi.Bu kombiden hem kardeşime hem komşuma aldık.Onların çalışma mantığı ile bizimkisinin alakası yok.kombi set edilen değere ulaşsa hatta üstüne çıksa bile çalışmaya devam ediyor.bu da yakıt tüketimini arttırıyor.1 saatlik kombi denemesinde bile 2m3 gaz yaktı.bu normal mi diyorum,cevap değil ama kombide sorun yok. Sorun olmadığını düşündükleri için 30 tl servis ücreti talep ettiler üstüne.Israrla başka servis istememe rağmen aynı servis geldi dolayısıyla da aynı sonuç.tüm kış baymak servis yoğunluğun geçmesini ve adam akıllı servis hizmeti almayı bekledim ama sonuç sıfıra sıfır.daha yetkili birine ulaşmak mümkün değil.aynı müşteri hizmetleri aynı servis.sonuç alabilmem bu yollarla mümkün değil.

 • Baymak Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Sayın İlgili; Tüketicimizin şikayetine istinaden tarafıyla bugün görüşme gerçekleştirilmiş olup, adrese tüketicimizin talebi üzerine 13.05.2013 tarihinde geçiş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla; Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

 • Baymak Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Sn Tüketicimiz; Öncelikle Baymak marka ürün tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınız ile irtibat sağlanacaktır Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön