14 Ağustos 2014

Baymak Son Model Klimanın Yedek Parçası Temin Edilemiyormuş

21.07.2014 tarihinde klima arızası Baymak web sitesinde verilen teknik servis ile iletişime geçtik. Garanti süresinde ve şu anda yoğun olarak piyasa da satışı yapılan Elite model klimanın parçası söküldü ve fabrikadan parça gelecek denilerek bekletilmektedir.


Uzun uğraşlar(sayısız telefon görüşmeleri, telefonda beklemeler, şikayet servisinden günlerce geri dönüş beklemeler) sonucu fabrikanın yedek parça servisi ile iletişime geçtik. Parçayı yurt dışından beklediklerini hemen geleceği belirtildi, bugün ise belirsiz sürede geleceğini belirtilmektedir.
Yazın ortasında klimaya en ihtiyaç olan zamanda fabrika/call center deki ilgisizlik ve duyarsızlık tahammül edilebilir boyutta değildir.

E.murat 1.213 Okunma

Cevaplar

  • Baymak Temsilcisi22 Ağustos 2014

    Sayın İlgili; Tüketicimizin şikayetine istinaden ilgili adrese 20.08.2014 tarihinde servis hizmeti verilmiş, ilgili yedek parça değiştirilerek cihaz çalışır teslim edilmiştir. Saygılarımızla; Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü,

  • Baymak Temsilcisi15 Ağustos 2014

    Sn Tüketicimiz, Öncelikle Baymak marka ürün tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili en kısa sürede tarafınız ile irtibata geçilecektir. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön