15 Şubat 2013 #1633655

Baymak Şikayetime Cevap Vermedi!

Henüz 1 yıl bile olmadı aldığım 65lt.lik termosifon 4 kez bozuldu.Bartın servisini aradığımda telefonuma cevap veren olmadı.Sonrasında baymak satış sonrası hizmet adlı bir birime ulaştım geri döneceklerini söyleyip dönmediler sonrasında defalarca aramama rağmen telefonumu açan olmadı. İnternet aracılığı ile sitesine şikayetimi bildirdim yine cevap alamadım.


Baymak ismine ve kalitesine inanarak aldığım ve sattığı cihazın arkasında duracağını zannettiğim bu firma büyüklüğünden beklenmeyecek duyarsızlıkta davrandı.Pansiyon olarak işletmem de kullandığım termosifon gelen müşterilerime de beni bu sıklıkta bozulması servisine ulaşamamam nedeniyle beni ciddi anlamda mağdur etti paramın iadesini istiyorum.

Pelin 127 Okunma

Cevaplar

  • Pelin21 Şubat 2013

    Şikayetim sizin sayenizde dikkate alındı.Fakat istediğim şekilde sonuçlanmadı bir daha asla BAYMAK markasını tercih etmem. İşletmemde kullandığım cihazı servise ulaşamadığım ve acil kullanmak durumunda kaldığım için servis dışında söktürüp başka marka bir cihaz takdırmak durumunda kalmış olmamdan yola çıkıp benim isteğim olan 0 cihazı vermek yerine cihazı tamir edip yollayacaklarını söylediler .Mecbur bırakıldım kabul etmeye anladı mki müşteri memnuniyeti değil nasıl olsa tutturacak kozumuzda var deyip işi kendilerince daha az masrafla çözdüler.Size ilginize çok teşekkür ediyor BAYMAK firmasını da kınıyorum müşteri memnuniyeti değil malı satmak önemliymiş.Bu konuda ARÇELİK firmasının müşteri memnuniye tine olan hassasiyetini örnek almalarını öneririm.

  • Baymak Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın İlgili; Tüketicimizin şikayetine istinaden gerekli bilgilendirmeler gerçekleştirilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla; Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

  • Baymak Temsilcisi15 Şubat 2013

    Sn Tüketicimiz; Öncelikle Baymak marka ürün tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili en kısa sürede tarafınız ile irtibat sağlanacaktır. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön