07 Ocak 2016

Baymak Sıcak Su Problemi

Henüz garantisi bitmemiş olan Baymak marka eco 5 model kombimden 1,5 yıldır sıcak su alamıyorum. Daha önce gelen teknik servis kombiden sorun olmadığını, sorunun banyodaki bataryadan kaynaklandığını belirtti ve elindeki iş emri formuna da bunu yazdı. 2 kere banyodaki bataryayı değiştirdim. (350*2=700 TL) Sonuç yine aynı. En kısa zamanda mağduriyetimin giderilmesini ve teknik servisin yazısı üzerine aldığım bataryaların parasının iade edilmesini talep ediyorum.

Hasan 1.368 Okunma

Cevaplar

  • Hasan09 Ocak 2016

    Sayın Yetkili, dün akşam evime gelen teknik personel sorunun kombiden olmadığını belirtmiş ve işlem yapılmadan evimden ayrılmış. Ben halen hizmet alamıyorum. Konu ile ilgili tarafıma dönüş yapmanızı rica ederim. Aksi takdirde sizi üst kurulunuza da bildireceğim.

  • Hasan08 Ocak 2016

    Sayın Yetkili, dün çağrı merkeziniz tarafından arandım. Benden "sorunun bataryadan kaynaklandığını belirten" servis fişini mail atmamı istediniz. Mail attım ancak cevap alamadım. Teknik ekibin bugün için adresime gelmesi hususunda gereğinin yapılmasını rica ederim. İyi çalışmalar.

  • Baymak Temsilcisi07 Ocak 2016

    Değerli Tüketicimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınız dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön