21 Şubat 2013 #1645402

Baymak Servisi Sorunu Bulamıyor!

Yeni aldığımız evde takılı olan kombi bir türlü açılmadı. 2 haftadır DR. Teknik Servis ve tüm çalışanları burnumuzdan getirdi. Çağrı Merkezinde çalışan kızlar doğru düzgün bilgi vermediği gibi laubalilikte sınır tanımıyorlar. Gelen güya teknisyenler her gelen farklı bir şey arızalı deyip gidiyor.


İş yerinden izin almaktan maaşlarımız kesintiye uğradı. Bir dünya maddi manevi zarara girdik. Nasıl bir firma nasıl bir teknik servis anlayışı bilmiyorum. Bu kadar kötü çalışan ve çalışanları olan bir firma daha denk gelemez sanırım.

Dilek 96 Okunma

Cevaplar

  • Dilek12 Ağustos 2013

    40 defa telefonlarda mailler akşam saat 18:00de arayın dememe rağmen saat 10:00da ararasanız ulaşamazsınız.Müşteri memnuniyeti sıfır.Kombi hala sorunlu.

  • Baymak Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sayın İlgili; Tüketicimizin şikayetine istinaden gerekli işlemler gerçekleştirilmiştir. Tüketicimizden teyit almak için tarafı aranmış olup, ulaşılamamıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla; Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

  • Baymak Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sn Tüketicimiz; Öncelikle Baymak marka ürün tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili en kısa sürede tarafınız ile irtibat sağlanacaktır. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön