09 Aralık 2013

Baymak Servisi Randevuya Sadık Kalmıyor!

Mersin'de ikamet etmekteyim. Garantisi devam eden Baymak marka termosifonum su damlatıyordu. 2.11.2013 günü Akıncı isimli servisi arayıp bildirdim. O gün gelemeyeceklerini söyleyip 2 gün sonrası sabahı için randevu verdiler. Randevu günü öğlene kadar işimi gücümü bırakıp bekledim, gelmediler.


Servisi tekrar aradım, çok yoğun olduklarını öğleden sonra geleceklerini söylediler. Bekledim yine gelmediler. 7.11.2013 günü servisi tekrar aradım, 9.11.2013 sabah saatleri için randevu verdiler halen yine gelmediler. Ben kaç gündür işimi gücümü bıraktım servis bekliyorum,teşrif edecekler diye. Baymak'ın kalitesini bilemem ama siteyi incelediğinizde şikayetlerin genelde servis ile olduğunu görürsünüz.

Bora 272 Okunma

Cevaplar

  • Bora14 Aralık 2013

    Sorunum halen çözülmedi.Şikayetimden bir kaç gün sonra servis geldi.Emniyet ventili adında basit bir parça arızasıymış.Ellerinde var ise yarın gelip takacaklarını söylediler.Yoksa 1-2 hafta beklemek zorunda kalabilirmişim!Ertesi gün gelmediklerine göre yokmuş demek ki.10 liralık her yerde bulunan bir parçayı takmamak için ipe un seriyorlar.Böyle ciddiyetsiz,sorumsuz firmalara servislik verdiği için Baymak'ıda kınıyorum.İstemez bundan sonra servis göndermeyin ben alır taktırırım o parçayı.Bide 7 yıl garanti veriyorlar!!

  • Baymak Temsilcisi09 Aralık 2013

    Sn Tüketicimiz, Öncelikle Baymak marka ürün tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ile ilgili en kısa sürede tarafınız ile irtibata geçilecektir. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön